tarkvara : Seavus : iMindQ

Seavus iMindQ

versioon
(seisuga 11)
6
Platvormid
litsentsKaubandus-
KategooriaTootlikkus

Tarkvara ülevaade

Põhiandmed

  • Looge mõttekaarte, vooskeeme, ideekaarte ja hallake projekte
  • Andmete importimine ja eksportimine Outlooki ja Wordi ning sealt
  • Pukseerige teemasid, ideid, ikoone, pilte, kujundeid ja mustreid
  • Valige mitmest kaardistiilist

Seavus iMindQ on mõttekaardirakendus, mida kasutatakse ideede ajendamiseks ja visualiseerimiseks. Enne iMindQ-ks saamist kutsuti seda varem DropMindiks. See on saadaval Windowsi, OS X, Androidi ja iOS-i jaoks.

Programmis on mõttekaardid, vooskeemid, kontseptsioonikaardid, projektijuhtimise tööriistad ja tahvliruum, mis aitavad teil ideid ja ideid tõhusamalt visualiseerida. Tarkvara võimaldab teil importida andmeid rakendustest, näiteks Outlookist ja Wordist, ning seejärel korrastada andmed oma skeemile. Saate oma projekti eksportida ka pildina (. JPG, .SVGvõi . PNG), teksti ülevaade (. RTF), HTML, PowerPointi esitlus (. PPT) Või a .CSV faili.

Tarkvara võimaldab hõlpsalt lohistada teemasid ja ideid pukseerimisfunktsioonide abil ning vormindada nende stiili, teksti, värve jne rakenduse lindi kaudu. Programmis on ka mitmesuguseid ikoone, pilte, kujundeid ja mustreid, mida saab teie projekti lisada. iMindQ pakub erinevaid kaardistiile, näiteks äri-, haridus- ja üksikisiku kaarte, mis võimaldavad teil kohandada oma mõttekaarte teie vajadustele vastavaks. IMindQ veebisait pakub täiendavaid malle, mida saate alla laadida.

iMindQ on kvaliteetprogramm, mida saab kasutada isiklikel, hariduslikel või ärilistel eesmärkidel. See pakub erinevaid ideede visualiseerimise tööriistu, mis muudavad selle enamat kui lihtsalt mõtete kaardistamise programm. See viib teid üle ajurünnakute protsessi ja võimaldab teil ka oma projekti rabada. Need funktsioonid ja muu muudavad Seavus iMindQ hea valikuks.

Toetatud failitüübid


Peamine faililaiend

.DMMX - iMindQ XML Map Bundle

Muud Seavus iMindQ 6 kasutatavad faililaiendid

Toetatud failitüübid
.DMMiMindQ mõttekaardi fail
.MMFreeMindi mõttekaart
.KAARTMindManageri kaardifail
.XMINDXMindi töövihiku fail
Täiendavad seotud failivormingud
.CSVKomaeraldusega väärtuste fail
Doc.Microsoft Wordi dokument
.HTMLHüperteksti märgistuskeele fail
. JPGJPEG-pilt
. PNGKaasaskantav võrgugraafika
. PPTPowerPointi esitlus
. RTFRikasteksti vormingus fail
.SVGSkaleeritav vektorgraafika fail

Uuendatud: november 10, 2016