Avaleht : File Types : XMIND-fail

.XMIND Faililaiend

File TypeXMindi töövihiku fail

arendajaXMind
Populaarsus
3.3 (26 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingTõmblukk

Mis on XMIND-fail?

XMIND-fail sisaldab ajurünnakute ja mõtete kaardistamise rakenduse XMind loodud töövihikut. See võib salvestada mitu lehte, millest igaühel on diagramm, mis haarab ideid ajurünnaku ajal. XMIND-faile võib kasutada ka organisatsiooniskeemide, tööskeemide, Gantti diagrammide ning muude individuaalsete ja äriskeemide salvestamiseks.

Lisateave

Enne XMIND-faile lõi XMind .XMAP failid töövihikute salvestamiseks. Kuid XMind asendas XMAP-failid XMIND-failidega, mis on salvestatud XMindi töövihiku vormingus ja mida toetavad rakendused XMind ja Seavus iMindQ.

Kuna XMIND-failid tihendatakse Zip-pakkimisega, saab neid lahti pakkida Zip-dekompressiooniprogrammi abil, näiteks Corel WinZip, 7-Zip, WinRAR või Apple Archive Utility. Nimetage lihtsalt .mõtle laiendus . Zip ja see lahti pakkida. Seejärel saate XMIND-faili sisu käsitsi välja tõmmata, mis sisaldab tavaliselt mitut faili .XML failid ja . JPG pisipiltide failid. Kui olete sisu vaatamise või muutmise lõpetanud, saate arhiivi uuesti Zip-tihendusega uuesti tihendada, kasutades utiliiti Zip, seejärel nimetage . Zip laiendus .mõtle.

Programmid, mis avavad XMIND-faile
Uuendatud 11 / 15 / 2018

Teave XMIND-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .xmind sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud XMindi töövihiku failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Maci, Windowsi, Linuxi ja iOS-i programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.