tarkvara : ScummVM : ScummVM

ScummVM

versioon
(seisuga 12)
2
Platvormid
litsentsOpen Source
KategooriaGaming

Tarkvara ülevaade

Põhiandmed

  • Mängige SCUMM-põhiseid ja valige mitte-SCUMM-i mänge
  • Valige GUI teema
  • Määrake mängu graafika, heli ja helitugevuse sätted

ScummVM on virtuaalne masin, mida kasutatakse mitmesuguste lõpetatud arvutimängude käitamiseks. See on saadaval Windowsile, OS X-ile ja Linuxile. Rakendus porditakse ka mängukonsoolidesse, näiteks Dreamcast, GameCube, Wii ja PlayStation 2.

Programm töötati algselt välja ainult selleks, et mängida klõpsuga klõpsamise seiklusmänge, mis põhines Script Creation Utilitiy for Maniac Mansion (SCUMM) -süsteemil, kuid selle tuge on sellest ajast peale laiendatud ka muudele kui SCUMM-i mängudele. Selles saab mängida mitmesuguste arendajate mänge, sealhulgas LucasArts, Humongous Entertainment, Coktel Vision, Revolution Software ja Westwood. Rakendus toimib sarnaselt . EXE fail, mis võimaldab mänge mängida platvormidel, milleks see ei olnud mõeldud, kuid nõuab siiski algsete mängude andmefailide laadimist. Mängude mängimisel on ScummVM-il lihtne, kohandatav kasutajaliides mis võimaldab teil määrata mängu graafika, heli ja helitugevuse.

Kui otsite klassikaliste point-and-click seiklusmängude mängimiseks muud programmi kui ScummVM, tulete tõenäoliselt tühjade kätega. ScummVM on teie parim võimalus mängida klassikalisi SCUMM-põhiseid mänge, mida enam ei arendata.

Toetatud failitüübid


Peamine faililaiend

.ITK - ScummVM mängu andmefail

Muud faililaiendid, mida ScummVM 2 kasutab

Toetatud failitüübid
.HE0Humongous meelelahutusmängude arhiiv
.HE1Humongous meelelahutusmängude arhiiv
.HE2Humongous meelelahutusmängude arhiiv

Uuendatud: 13. detsembril 2018