Avaleht : Kasutustingimused

Kasutustingimused

Kasutuspoliitika

Võite seda veebisaiti kasutada failitüüpide ja tarkvaraprogrammide tundmaõppimiseks. faili.info mis tahes osadele juurde pääsemiseks või nende kopeerimiseks ei tohi kasutada mis tahes automaatset seadet ega programmi.

Veebisaidi sisu

Kogu faili.info-ist leitud sisu on ettevõtte Sharpened Productions omand. Sellel veebisaidil sisalduv teave on avalik viide ilma garantiideta ja see edastatakse põhimõttel "olemasolev" ja "olemasolev". Iga faililaiendi kirje ja tarkvaraleht kontrollitakse enne avaldamist faili.info-is. Kuigi sellel veebisaidil pakutava teabe õigsuse tagamiseks püütakse teha kõik, ei vastuta faili.info ebaõige teabe eest. Palun pöörduge Faili poole võimalike vigadega.

Autoriõiguse teave

Kogu sellel veebisaidil leiduv teave on ettevõtte Sharpened Productions originaal ja autoriõigustega kaitstud sisu. Lisaks on kogu veebisaidi tekst, HTML-kood, veebiskriptid, andmebaasiteave, pildid ja lehekujundus originaalsisu ning kaitstud rahvusvahelise autoriõiguse seadusega. Võite kasutada Faili veebisaidilt saadud teavet isiklikuks kasutamiseks, kuid te ei tohi sellel veebisaidil leiduvat sisu uuesti avaldada, paljundada, üles laadida, postitada ega avalikult levitada. Kui soovite lisada faili.info-i teavet paberile või väljaandesse, esitage a kirjalik taotlus.

Failis kuvatavaid ikoonipilte kasutatakse ainult esinduslikel eesmärkidel. Need pildid säilitavad vastavate tarkvaraarendajate autoriõigused ning neid ei tohi kopeerida ega uuesti avaldada. Arendajad, kellel on küsimusi ikoonide kuvamise kohta faili.info veebisaidil, võivad võta meiega ühendust.

Palun teatage kõigist autoriõiguste rikkumistest aadressile Failiteave.

PRIVAATSUSPOLIITIKAST.

Faili ei kogu ega levita isiklikke andmeid. Kuva kogu privaatsuspoliitika.

Linkimispoliitika

Võite linkida Faili (https://faili.info/) ilma luba küsimata. Kuid täiskasvanutele mõeldud veebisaidid, solvavad veebisaidid ja muud veebisaidid, mis ei sobi kõigile vanuserühmadele, ei pruugi linkida faili.info-i. Kui soovite Faili linkimiseks kasutada pilti, võite kasutada allolevat pilti:

faili.info

Külasta Abikeskus lisateavet faili.info-i linkimise kohta.

Kas on küsimusi?

Palun pöörduge kõigi selle veebisaidi kasutamist puudutavate küsimuste poole veebisaidile Faili administraator.