Avaleht : File Types : MM-fail

.MM Faililaiend

Failitüüp 1FreeMindi mõttekaart

arendajaFreemind
Populaarsus
3.7 (44 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingN / A

Mis on MM-fail?

MM-fail on visuaalne diagramm, mille on loonud meele kaardistamise rakendus FreeMind Java. See sisaldab diagrammi, mis koosneb tekstist, sõlmedest, harudest, kujunditest ja ikoonidest, mis esindavad ideid. MM-faile võib kasutada ajurünnakuks, teemade uurimiseks, projektide jälgimiseks, märkmete tegemiseks jne.

Lisateave

Ekraanipilt .mm-failist rakenduses FreeMind 1

MM-fail on avatud FreeMind 1-s

Kui loote kaardi FreeMindis, luuakse MM-fail selle sisu salvestamiseks. Selle sisu muutmiseks võite faili uuesti avada või faili eksportida muudesse vormingutesse, näiteks .HTML, .XHTML, . PNG, JPEG, . PDFja .SVG.

FreeMind on loodud ideede visuaalseks korraldamiseks. Saate luua kaarte, mis koosnevad sõlmedesse paigutatud ideedest, mida saab ühendada teiste sõlmede ja piltidega. FreeMind on avatud lähtekoodiga programm ja see on saadaval tasuta allalaaditava failina.

MM-faile avavad programmid
Uuendatud 1 / 18 / 2017

Failitüüp 2NeXtMidase makrofail

arendajaTehnoloogiajuhtimise kaastöötajad
Populaarsus
3.6 (12 Hääli)
KategooriaKäivitatavad failid
vormingtekst

.MM-failide ühendus 2

Makrofail, mida kasutab võrgus ühendatud MIDAS-signaalitöötlusraamistik NeXtMidas; sisaldab käskude jada, mida kasutatakse protsesside automatiseerimiseks rakenduses NeXtMidas; võib sisaldada protseduure ja alamprogramme.

Lisateave

Makrod on mugav kasutada, kuna need automatiseerivad pikki käskude järjestusi, mida sageli täidetakse. NeXtMidas kasutab kahte tüüpi makrosid. Üks tüüp on installitud makro, mille parameetritele on määratud vaikeväärtused. Seda tüüpi saab installida, lisades selle käsusõnastikku. Teine tüüp on kasutaja makro, mis on desinstallimata makro. Sellel tüübil ei tohi olla süsteemi antud vaikeparameetrite väärtusi.

MIDAS tähistab mitme kasutaja interaktiivset arendus- ja analüüsisüsteemi. NeXtMidas on võrgustatud versioon MIDAS-i kestast, mis on sisse kirjutatud Java. Seda kasutatakse digiteeritud signaalide ja muude signaalide kogumise ja töötlemise süsteemide andmetega manipuleerimiseks. Selle peamine töörežiim on tekstikäsklustele reageerimine, mis muudab MM-makrofailide kasutamise oluliseks.

MÄRKUS: NeXtMidas nõuab töötamiseks Java 6 või uuemat versiooni.

MM-faile avavad programmid
Uuendatud 11 / 21 / 2014

Failitüüp 3Objektiiv-C ++ lähtefail

arendajaN / A
Populaarsus
3.5 (8 Hääli)
KategooriaArendaja failid
vormingtekst

.MM-failide ühendus 3

Lähtekoodifail, mis on kirjutatud nii programmeerimiskeeles Objective-C kui ka C ++; erineb .M fail, mis sisaldab ainult Objective-C koodi; kasutatakse C ++ koodi lisamiseks Mac-põhistes rakendustes.

MM-faile avavad programmid
Uuendatud 8 / 24 / 2015

MM-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .mm sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.