Avaleht : File Types : PPT-fail

. PPT Faililaiend

File TypePowerPointi esitlus

arendajaMicrosoft
Populaarsus
4.0 (475 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingBinaarne

Mis on PPT-fail?

PPT-fail on redigeeritav slaidiseanss, mille on loonud Microsoft PowerPoint või mõni muu esitlusprogramm, näiteks OpenOffice Impress või Apple Keynote. See võib sisaldada vormindatud teksti, täppe, pilte, filme, heliefekte ja muusikat. PPT-failid on tavaliselt ehitatud ühest paljudest PowerPointi tarkvaraga kaasas olevatest mallidest, kuid neid võib luua ka nullist.

Lisateave

Ppt-faili ekraanipilt rakenduses Microsoft PowerPoint 2016

PPT-fail on avatud Microsoft PowerPoint 2016-s

PPT-faile kasutatakse esitluste loomiseks kodu- ja ärikeskkonnas. PPT-fail võeti kasutusele 1987. aastal koos PowerPointi väljaandmisega. See salvestati binaarses failivormingus ja oli peamine failitüüp, mida kasutati PowerPointi esitluste salvestamiseks, kuni see asendati PowerPoint 2007-s .PTTX faililaiend, mis on salvestatud OpenXML-vormingus. Kuigi PPT-fail asendati PPTX-failiga, toetab PowerPoint seda endiselt.

Tõenäoliselt näete PPTX-faili sagedamini kui PPT-faili. Mõned kasutajad, kellel on PowerPointi vanemad versioonid, võivad siiski oma esitlused PPT-failidena salvestada. Võite neid saada e-posti teel, USB-seadme või pilvemälu allalaadimise teel. PowerPointi abil saate faili avada või valida paljude muude programmide, sealhulgas OpenOffice'i ja põhiesitluste vahel.

Levinud PPT-failinimed

Esitlus1.ppt - Vaikimisi failinimi Microsoft PowerPoint annab uutele esitlustele enne PowerPoint 2007, mis kasutab nüüd Presentation1.pptx-i.

Programmid, mis avavad PPT-faile
Uuendatud 10 / 16 / 2018

PPT-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .ppt sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud PowerPointi esitluse failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Maci, Windowsi, Linuxi, Androidi ja iOS-i programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.