Avaleht : File Types : JPG-fail

. JPG Faililaiend

File TypeJPEG-pilt

arendajaÜhine fotoekspertide rühm
Populaarsus
4.1 (1818 Hääli)
KategooriaRasterpildifailid
vormingBinaarne

Mis on JPG-fail?

JPG-fail on fotograafiaekspertide ühisrühma standardiseeritud tihendatud pildivormingus salvestatud pilt (JPEG). Seda kasutatakse tavaliselt digifotode salvestamiseks ja enamus digikaameraid kasutab piltide salvestamiseks. JPG-failid on koos kõige tavalisemate pildifailidega . PNG, . TIFja . Gif.

Lisateave

Screenshot of a .jpg file in Microsoft Windows Photos

JPG-fail on avatud rakenduses Microsoft Windows Photos

Kui leiate oma arvutis JPG-faili, saate selle avada mis tahes programmiga, mis toetab pilte. Töölaua- ja mobiiliplatvormidele on saadaval suur hulk tasuta ja ärilisi pildiredaktoreid. Saate seda vaadata ka veebibrauseris, lohistades selle brauseriaknasse.

Paljud veebis olevad pildid ja graafika salvestatakse JPEG-vormingus, kuna JPEG-tihendusalgoritm vähendab oluliselt piltide failisuurust, mis vähendab lehe laadimisaega. Siiski kahjumlik JPEG-i kasutatav tihendamine võib pildikvaliteeti märgatavalt halvendada, kui kasutatakse tihendatud koguseid.

MÄRKUS: JPEG-pilte võib salvestada ka kujul JPEG faile.

Programmid, mis avavad JPG-faile
Uuendatud 2 / 26 / 2019

JPG-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .jpg-järelliitega fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud JPEG-pildifaili tüüp, failivormingu kirjeldus ja Mac, Windows, Linux, Android ja iOS programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.