Avaleht : File Types : SVG-fail

.SVG Faililaiend

Failitüüp 1Skaleeritav vektorgraafika fail

arendajaAdobe Systems
Populaarsus
4.4 (233 Hääli)
KategooriaVektorpildifailid
vormingXML

Mis on SVG-fail?

SVG-fail on graafiline fail, mis kasutab kahemõõtmelist vektorgraafika Interneti-konsortsiumi (W3C) loodud vorming. See kirjeldab pilte tekstivormingus, mis põhineb XML. SVG-failid on välja töötatud standardvorminguna vektorgraafika kuvamiseks veebis.

Lisateave

.Svg-faili ekraanipilt CorelDRAW Graphics Suite X8-s

SVG-fail on avatud CorelDRAW Graphics Suite X8-s

SVG-vorming on W3C (World Wide Web Consortium) raames välja töötatud avatud standard, kus Adobe mängib suurt rolli. SVG-pilte saab luua ja eksportida Adobe Creative Suite'i programmidest, nagu Illustrator ja GoLive.

SVG-vormingut ei toeta loomulikult Adobe Photoshop, Photoshop Elements ja InDesign. Nendes programmides saate aga SVG-faile avada, kasutades SVandi komplekti Adobe CS pistikprogrammi jaoks, mille on välja töötanud Scand.

MÄRKUS: Lisateavet SVG-vormingu kohta leiate veebisaidilt Adobe Skaalautuvia vektorgraafika infoleht.

Programmid, mis avavad SVG-faile
Uuendatud 6 / 26 / 2019

Failitüüp 2Salvestatud mängufail

arendajaN / A
Populaarsus
2.6 (34 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingN / A

.SVG-failide ühendus 2

Erinevate mängude, sealhulgas Quake III: Team Arena, Return to Castle Wolfenstein ja Grand Theft Auto 2 (GTA2) loodud salvestatud mängufail; salvestab mängijate edusamme mängus ja võimaldab edasiliikumist; tavaliselt salvestab mäng, ilma et kasutaja peaks tegelikule failile ise käsitsi juurde pääsema.

Lisateave

Kuna erinevad mängud kasutavad SVG-failide jaoks erinevaid vorminguid, peate enne nende avamist proovima mitut programmi. Näiteks saab GTA2 salvestatud mängiredaktor redigeerida GTA2 loodud SVG-faile, kuid mitte Quake III: Team Arena loodud SVG-faile.

MÄRKUS: Kui teil pole SVG-faile avavat või muutvat programmi, proovige oma SVG-fail avada tekstiredaktoris, näiteks Notepadis.

Programmid, mis avavad SVG-faile
Uuendatud 5 / 3 / 2013

SVG-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .svg-järelliitega fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.