Avaleht : File Types : CSV-fail

.CSV Faililaiend

File TypeKomaeraldusega väärtuste fail

arendajaN / A
Populaarsus
3.7 (371 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingtekst

Mis on CSV-fail?

CSV-fail on komadega eraldatud väärtuste fail, mida tavaliselt kasutavad tabelisse sellised programmid nagu Microsoft Excel või OpenOffice Calc. See sisaldab lihtteksti andmekogumeid, eraldatuna komadega CSV-faili iga uue reaga, mis tähistab uut andmebaasirida, ja iga andmebaasirea, mis koosneb ühest või mitmest komaga eraldatud väljast. CSV-failid avatakse sageli arvutustabeliprogrammide abil, et need saaksid lahtriteks korraldada või kasutada andmebaaside vahel andmete edastamiseks.

Lisateave

CSV-faili ekraanipilt rakenduses Microsoft Excel 2016

CSV-fail on avatud rakenduses Microsoft Excel 2016

CSV-andmevahetusvormingut toetab suur hulk personaalseid, äri- ja teadusprogramme. Laia toetuse tõttu on see formaat tabelandmete edastamiseks programmide vahel eriti kasulik.

Fail on abiks ka varalises vormingus salvestatud andmete, näiteks .XLSX faili teise programmi, mis ei toeta XLSX-vormingut. Näiteks võite eksportida tuhandeid kontakte e-posti teenusest CSV-faili, seejärel importida fail aadressikorraldaja või mõnda muusse e-posti teenusesse.

CSV-faile avavad programmid
Uuendatud 1 / 6 / 2017

Teave CSV-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .csv sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Faili meeskond on eraldi uurinud ja kontrollinud sellel lehel loetletud komadega eraldatud väärtuste failitüüpi, failivormingu kirjeldust ning Mac, Windows, Linux, Android ja iOS programme. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.