Avaleht : File Types : DOC-fail

Doc. Faililaiend

Failitüüp 1Microsoft Wordi dokument

arendajaMicrosoft
Populaarsus
4.1 (1582 Hääli)
KategooriaTekstifailid
vormingBinaarne

Mis on DOC-fail?

DOC-fail on Microsoft Wordi või mõne muu loodud tekstitöötlusdokument sõnatöötlus nagu OpenOffice Writer või Apple Pages. See võib sisaldada vormindatud teksti, pilte, tabeleid, graafikuid, diagramme, lehe vormindamist ja printimisseadeid.

Lisateave

Ekraanipilt .doc-failist Microsoft Word 2019-s

DOC-fail on avatud rakenduses Microsoft Word 2019

DOC-faile kasutatakse mitmesuguste dokumentide loomiseks, sealhulgas kirjad, elulookirjeldused, esseed ja kutsed. Wordis dokumendi loomisel saate selle salvestada DOC-failivormingusse. Seejärel loob programm dokumendi sisu salvestamiseks DOC-faili, mille saab edasiseks redigeerimiseks uuesti sulgeda ja avada. Kui olete oma DOC-faili muutnud, saate selle printida või salvestada teise failina, näiteks . PDF or .DOT.

DOC-fail määrati Microsoft Wordi põhivorminguks 1983. aastal. DOC-failid salvestati samas vormingus kuni Word 97-ni, kui Microsoft Word 97 kuni 2003 kasutusele võttis ka binaarse vormingu teise versiooni. 2006. aastal kasutati DOC-failivormingut asendati . DOCX failivorming koos Microsoft Word 2007 väljaandmisega. DOCX-failid salvestavad dokumente OpenXML-vormingus.

Word on maailma populaarseim tekstitöötlusrakendus. See on kaasas iga Microsoft Office'i komplekti väljaandega ning seda kasutatakse kodu-, akadeemilises ja ärikeskkonnas.

Ühised DOC-failinimed

Dokumendi 1.doc - Vaikimisi failinimi, mille Microsoft Word annab uutele dokumentidele enne Word 2007 (Word 2007 kasutab Dokumendi1.docx algselt).

DOC-faile avavad programmid
Uuendatud 9 / 24 / 2019

Failitüüp 2WordPadi dokument

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.8 (258 Hääli)
KategooriaTekstifailid
vormingN / A

.DOC-failide assotsiatsioon 2

Microsoft WordPadiga loodud tekstidokument (komplekteeritud Microsoft Windowsiga)

DOC-faile avavad programmid
Uuendatud 2006

Teave DOC-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .doc sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.