tarkvara : IMSI : DesignCAD

IMSI DesignCAD

versioon
(seisuga 9)
2019
Platvorm
litsentsKaubandus-
KategooriaGraafika

Tarkvara ülevaade

Põhiandmed

  • 2D joonistamis- ja mõõtevahendid
  • Toetus paljudele tööstusharu failivormingutele, sealhulgas DWG ja DXF
  • Nutikad menüüd ja kihtide juhtimine

IMSI DesignCAD on a CAD 2D kujunduse koostamiseks kasutatud programm. Rakendus sisaldab mitmesuguseid tööriistu arhitektuurijooniste, insener-paigutuste, mehaaniliste osade, haljastusjooniste ja muude CAD-ga seotud elementide loomiseks.

DesignCAD toetab DCD ja DC joonistusfaile koos DWG, DXF, WMF, HPGL, XYZ, JPG, BMP, TIF, TGA, PNG, GIF ja PCX failidega. Samuti saate oma kujundused eksportida mitmesse erinevasse failivormingusse, sealhulgas DWG, DXF, RIB, WPG, WMF, HPGL, PDF ja SKP. DesignCAD pakub teie disaini joonistamiseks ja redigeerimiseks sadu tööriistu. Saate joonistada jooni, kaari, ringe ja tasapindu, määrata mõõtmete nurki ja koordinaate ning manipuleerida tekstiga.

Lisaks paljudele tööriistadele sisaldab DesignCAD kihte, mida saab sisse ja välja lülitada, et saaksite oma joonise konkreetseid elemente vaadata. Võite need kihid ka lukustada, nii et te ei teeks neil soovimatuid muudatusi. Nutikad menüüd on veel üks DesignCADi pakutav abistav funktsioon, mis võimaldab teil vähendada ekraanil olevate menüüde segadust ja lisada tööriistu, millega kõige rohkem töötate.

DesignCADi kasutatakse erinevates ametites, sealhulgas arhitektid, insenerid, töövõtjad, illustraatorid, samuti õpetajad, üliõpilased ja harrastajad. Rakendusega on kaasas suur hulk joonistus- ja redigeerimisvahendeid, kihtide haldamise funktsionaalsus ja geomeetrilised konstruktsioonivõimalused. See ei ole nii hõlpsasti kasutatav kui reklaamitakse, kuid kui teil on väike eelarve ja soovite õppida IMSI DesignCADi, on see hea võimalus arhitektuuriliste jooniste ja inseneriplaanide loomiseks.

Toetatud failitüübid


Peamine faililaiend

.DCD - DesignCAD joonistamine

Muud faililaiendid, mida IMSI DesignCAD 2019 kasutab

Toetatud failitüübid
. BMPBittkaardi pildifail
DCDesignCADi disainifail
.DWGAutoCADi joonistamise andmebaasifail
.DXFVahetusvormingu faili joonistamine
. GifGraafiline vahetusvormingu fail
.HGGLHP graafikakeele joonistajafail
. JPGJPEG-pilt
. PCXPintsli bittkaardi pildifail
. PNGKaasaskantav võrgugraafika
. TIFSildistatud pildifail
.WMFWindowsi metafail

Uuendatud: september 24, 2019