Avaleht : File Types : DCD-fail

.DCD Faililaiend

Failitüüp 1DesignCAD joonistamine

arendajaIMSI / disain
Populaarsus
3.1 (9 Hääli)
KategooriaCAD-failid
vormingN / A

Mis on DCD-fail?

2D- või 3D-joonis, mis on loodud rakenduse DesignCAD abil CAD IMSI välja töötatud programm / Design; kasutatakse arhitektuuriliste ja mehaaniliste jooniste loomiseks; võib olla loodud nullist või ehitada tarkvaraga kaasas olevate eellaaditud kujunduste põhjal.

DCD-faile avavad programmid
Uuendatud 5 / 19 / 2008

Failitüüp 2DisCryptori krüpteeritud andmebaas

arendajaCOSECT
Populaarsus
2.8 (4 Hääli)
KategooriaKodeeritud failid
vormingN / A

.DCD-failide assotsiatsioon 2

Andmete arhiiv on krüpteeritud andmeturbe programmiga DisCryptor; salvestatud turvalises vormingus ja võib sisaldada faile, kaustu ja terveid kettaid; toetab 9 krüpteerimisalgoritmi, paroolikaitset ja turvavõtmeid.

Lisateave

DisCryptor on saadaval kolmes versioonis: Free, Personal ja Enterprise. Isiklik väljaanne lisab tugiprofiilide, andmete purustamise, ketta krüptimise ja muude funktsioonide tuge. Enterprise väljaanne sisaldab personaalse versiooni kõiki funktsioone ja lisab võrguketaste ning massinstallimise tuge.

DCD-faile avavad programmid
Windows
COSECT Discryptor
Uuendatud 3 / 19 / 2009

Teave DCD-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .dcd sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.