Avaleht : File Types : WMF-fail

.WMF Faililaiend

Failitüüp 1Windowsi metafail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.6 (38 Hääli)
KategooriaVektorpildifailid
vormingBinaarne

Mis on WMF-fail?

Microsofti välja töötatud Windowsi patenteeritud graafiline formaat; sisaldab rida joonistamistoiminguid, sealhulgas käske joonte, ringide ja ristkülikute joonistamiseks; võib sisaldada ka bitikaardi joonistamistoiminguid; kasutatakse peamiselt vektorpildid, kuid võib sisaldada ka rastergraafika.

Lisateave

WMF-failid ilmusid algselt 1988. aastal koos Windows 2.0 väljaandmisega. Hiljem avaldas Microsoft 3.1. aastal Windows 1992 väljaandega WMF-failivormingu spetsifikatsiooni ja avaldas seejärel järgmise spetsifikatsiooni 2006. aastal.

WMF-failid on suures osas asendatud standardsemate vormingutega, näiteks . JPG ja . Gif pilte. WMF-vormingut toetavad endiselt erinevad programmid, sealhulgas Microsofti Windows Photo Viewer, mis sisaldub Windows 7-s.

Programmid, mis avavad WMF-faile
Uuendatud 2 / 7 / 2019

Failitüüp 2Widelandsi kaardifail

arendajaWidelandsi arendusmeeskond
Populaarsus
2.1 (7 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingBinaarne

.WMF-failide ühendus 2

Kaardifail, mida kasutab Widelands, strateegiamäng, kus mängijad kontrollivad hõime ja ehitavad asulaid; sisaldab mängukaarti, mis sisaldab kaardi suurust, maastikku, esialgseid ressursse ja hõimude lähtekohti; saab kasutada kohandatud kaartide loomiseks.

Programmid, mis avavad WMF-faile
Windows
Widelands
moon
Widelands
Linux
Widelands
Uuendatud 4 / 2 / 2010

WMF-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .wmf sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.