Avaleht : File Types : GIF-fail

. Gif Faililaiend

File TypeGraafiline vahetusvormingu fail

arendajaCompuServe
Populaarsus
4.3 (454 Hääli)
KategooriaRasterpildifailid
vormingBinaarne

Mis on GIF-fail?

GIF-fail on pildifail, mida sageli kasutatakse veebigraafika jaoks. See võib sisaldada kuni 256 indekseeritud värvi koos värvipaletiga, mis võib olla eelnevalt määratletud värvikomplekt või kohandatud pildi värvidega. GIF-failid salvestatakse kausta kadudeta vormingus, mis tähendab, et GIF-pakkimisega ei kahjustata pildi selgust.

Lisateave

.Gif-faili ekraanipilt rakenduses Microsoft Windows Photos

GIF-fail on avatud rakenduses Microsoft Windows Photos

GIF-failid on veebigraafika levinud formaat, eriti väikesed pildid ja teksti sisaldavad pildid, näiteks navigeerimisnupud. JPEG (. JPG) pildid on fotode näitamiseks paremad, kuna nende kuvatavate värvide arv pole piiratud.

GIF-pilte saab ka animeerida ja salvestada "animeeritud GIF-idena", mida kasutatakse sageli põhianimatsioonide kuvamiseks veebisaitidel. Need võivad sisaldada ka läbipaistvaid piksleid, mis võimaldavad neil erineva värvitaustaga seguneda. Kuid GIF-pildi pikslid peavad olema kas täielikult läbipaistvad või läbipaistmatud, nii et läbipaistvust ei saa . PNG pilt.

MÄRKUS: Vaadake lisateavet GIF-vorming.

GIF-faile avavad programmid
Uuendatud 4 / 10 / 2019

Teave GIF-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .gif sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud failitüübi Graafiline vahetusvorming, failivormingu kirjeldus ning Mac, Windows, Linux, Android ja iOS programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.