Avaleht : File Types : DWG-fail

.DWG Faililaiend

File TypeAutoCADi joonistamise andmebaasifail

arendajaAutodesk
Populaarsus
3.6 (489 Hääli)
KategooriaCAD-failid
vormingBinaarne

Mis on DWG-fail?

DWG-fail on professionaalse AutoCAD-iga loodud 2D- või 3D-jooniste andmebaas CAD programmi. See sisaldab vektorkujutise andmeid ja metaandmed mis kirjeldab faili sisu. DWG-failid on seotud .DXF failid, mis on DWG-failide ASCII-versioonid.

Lisateave

Ekraanipilt .dwg-failist CorelCAD 2019-s

DWG-fail on avatud CorelCAD 2019-s

DWG-faile saab Windowsis vaadata Autodeski tasuta DWG TrueView programmi abil. Neid võivad avada ka muud DWG-vormingut toetavad kolmanda osapoole rakendused, näiteks CorelCAD, IMSI TurboCAD ja Adobe Illustrator.

AutoCAD on avaldanud mitu DWG-vormingu variatsiooni. Alates 2000. aastast on kasutusele võetud vormingud DWG 2000, DWG 2004, DWG 2007, DWG 2010 ja DWG 2013. Kuigi need vormingud on sarnased, on nende failistruktuurid veidi erinevad. Seetõttu võivad kolmandate osapoolte CAD-programmid avada mõned DWG-failid, kuid mitte teisi.

DWG-faile avavad programmid
Uuendatud 9 / 26 / 2019

DWG-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .dwg sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud AutoCAD Drawing Database failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Mac, Windows, Linux, Android ja iOS programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.