Avaleht : File Types : TIF-fail

. TIF Faililaiend

2 failitüüpi kasutada .tif faililaiend.

Failitüüp 1Sildistatud pildifail

arendajaN / A
Populaarsus
3.6 (160 Hääli)
KategooriaRasterpildifailid
vormingBinaarne

Mis on TIF-fail?

TIF-fail on kvaliteetses graafilises vormingus salvestatud pildifail. Seda kasutatakse sageli paljude värvidega piltide, tavaliselt digifotode, salvestamiseks ning see toetab kihtide ja mitme lehe tuge.

Lisateave

TIFF-faile saab salvestada tihendamata (kadudeta) vormingus või need võivad sisalduda JPEG (kadudega) kokkusurumine. Nad võivad kasutada ka LZW-kadudeta tihendamist, mis vähendab TIFF-faili suurust, kuid ei vähenda pildi kvaliteeti. TIF on lühend "TIFF".

Vaata TIFF määratlus.

TIF-faile avavad programmid
Uuendatud 2 / 26 / 2019

Failitüüp 2GeoTIFF-pilt

arendajaAdobe Systems
Populaarsus
3.3 (35 Hääli)
KategooriaRasterpildifailid
vormingBinaarne

.TIF-failide assotsiatsioon 2

TIFF-iga ühilduv georuumiline pildifail, mis on loodud GeoTIFF-vormingus; sisaldab faili siltidena manustatud geograafilisi või kartograafilisi andmeid; võimaldab kasutajatel failis manustada GIS-andmeid TIFF (Tagged Image File Format) vormingust kõrvale kaldumata.

Lisateave

Kuna GeoTIFF-failid sisaldavad koordinaate, saavad GIS-rakendused kaardistada rasterkujutise konkreetsed piirkonnad laius- ja pikkuskraadide koordinaatidena.

MÄRKUS: GeoTIFF-vormingus kasutatakse pildile märgistatud metaandmete lisamiseks TIFF-i spetsifikatsiooni laiendatavaid funktsioone.

TIF-faile avavad programmid
Uuendatud 5 / 13 / 2019

Teave TIF-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .tif-järelliitega fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.