Avaleht : File Types : BMP-fail

. BMP Faililaiend

File TypeBittkaardi pildifail

arendajaN / A
Populaarsus
3.8 (255 Hääli)
KategooriaRasterpildifailid
vormingBinaarne

Mis on BMP-fail?

BMP-fail on tihendamata rasterpilt koosneb ristkülikukujulisest pikslite ruudustikust. See sisaldab faili päist (bittikaardi identifikaator, faili suurus, laius, kõrgus, värvisuvandid ja bittikaardi andmete lähtepunkt) ja bittkaardi piksleid, millel on erinev värv.

Lisateave

.Bmp-faili ekraanipilt rakenduses Microsoft Windows Photos 10

BMP-fail on avatud Microsoft Windows Photos 10-s

BMP-failid võivad sisaldada erinevat värvi sügavust piksli kohta, sõltuvalt faili päises määratud bittide arvust piksli kohta. Neid võib säilitada ka halltooni värviskeemi abil.

BMP-faile saate avada Windowsi ja macOS-iga komplekteeritud programmide abil. Windowsis saate BMP-faile avada rakenduses Microsoft Windows Photos. MacOS-is saate BMP-faile vaadata Apple Preview või Apple Photos abil.

BMP-failide avamiseks saab kasutada ka suurt hulka pildi- ja graafikaprogramme, sealhulgas Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDRAW ja ACD Systems Canvas. Paljusid neist programmidest võib kasutada ka BMP-failide loomiseks.

BMP-faile avavad programmid
Uuendatud 2 / 26 / 2019

BMP-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .bmp sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud Bitmap Image failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Maci, Windowsi, Androidi ja iOS-i programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.