tarkvara : Käsitöö serv : Easy Cut Studio

Easy Cut Studio

versioon
(seisuga 12)
4
Platvormid
litsentsKaubandus-
KategooriaTootlikkus

Tarkvara ülevaade

Põhiandmed

  • Importige SVG-, PNG-, AI- ja EPS-graafika kujundusse
  • Looge kunstiteoseid joonistades jooni, sisestades kujundeid ja sisestades teksti
  • Eksportige kujundus JPG-, BMP-, PNG-, TIFF- või GIF-pildina
  • Printige oma kunstiteos kontuurilõike, rhinestone malli või mosaiikpildina

Craft Edge Easy Cut Studio on programm, mida kasutatakse elektrooniliste lõikamismasinate kujunduse loomiseks. See võimaldab teil importida erinevaid pildivorminguid ja lisada kujundusele eriefekte ning annab teile palju võimalusi kunstiteoste printimiseks ja lõikamiseks.

Easy Cut Studio toetab mitut pildi- ja fondivormingut. Saate importida .SVG, .SVGZ, . PNG, .AIja .EPS pildifailid koos . PDF, .GSDja .WPC faile oma kujundusse. Tarkvara pakub kihte teie disainielementide korrastamiseks ja sellel on tööriistariba, millel on erinevad võimalused kujunduse redigeerimiseks. Võite sisestada teksti, joonistada jooni, liigutada sõlmes kontuuri, rakendada gradiente, pintslitõmbeid ja sisestada palju erinevaid kujundeid.

Kui olete oma kujunduse lõpetanud, saate selle eksportida kui . BMP, . JPG, PNG, . TIFFvõi . Gif või FCM-fail. Või võite importida oma kujunduse SVG vektorkujutisena, mis on valmis lõikamiseks. Easy Cut Studio pakub ka pakettmuundurit SVG-failide teisendamiseks ScanNCut FCM-failideks.

Tarkvara toetab paljusid erinevaid elektroonilisi lõikamismasinaid, sealhulgas Roland GX / GS, Saga, SilverBullet, USCutter, Craftwell eCraft, Gazelle ja Katana. Easy Cut Studio saab lõigata OpenType ja TrueType fonte ning võimaldab teil oma disaini mitmel viisil printida. Saate printida kontuurilõikena, et kleepide või kleebiste valmistamiseks vinüülilõikuriga pilt ümber lõigata, teisendada see rhinestone malliks kohandatud rhinestone kunstiteoste valmistamiseks või kasutada seda mosaiigi loomiseks kujunduse kokku panemiseks.

Easy Cut Studio on kasulik tarkvara, mis täiendab teie lõikamismasinat, olenemata sellest, kas kasutate seda kodus või professionaalses keskkonnas. Programm võimaldab teil oma kujundusse graafikat importida ja annab teile mitmesuguseid tööriistu kunstiteoste redigeerimiseks. See pakub ka mitmeid võimalusi oma kujunduse eksportimiseks ja lõikamiseks pärast lõpetamist. Kui teile meeldib kunstiteoste loomine elektroonilise lõikamismasina jaoks, on Craft Edge Easy Cut Studio väärtuslik kaaslane.

Toetatud failitüübid


Peamine faililaiend

. SCUT4 - Easy Cut Studio projekt

Muud faililaiendid, mida Easy Cut Studio 4 kasutab

Toetatud failitüübid
.AIAdobe Illustratori fail
.EPSKapseldatud PostScripti fail
.GSDGraphteci vektorgraafika fail
. PDFKaasaskantava dokumendi vormingu fail
. PNGKaasaskantav võrgugraafika
.SVGSkaleeritav vektorgraafika fail
.SVGZTihendatud SVG-fail
.WPCPazzlesi lõikefail

Uuendatud: 5. detsembril 2016