Avaleht : File Types : EPS-fail

.EPS Faililaiend

File TypeKapseldatud PostScripti fail

arendajaAdobe Systems
Populaarsus
3.8 (243 Hääli)
KategooriaVektorpildifailid
vormingBinaarne

Mis on EPS-fail?

EPS-fail on graafikafail, mis on salvestatud Encapsulated PostScripti (EPS) failivormingusse. See võib sisaldada 2D vektorgraafikat, bitikaart pildid ja tekst. EPS-failid sisaldavad ka varjatud eelvaadet bittmap-vormingus.

Lisateave

Screenshot of a .eps file in Adobe Illustrator CC 2017

EPS-fail on avatud Adobe Illustrator CC 2017-s

EPS-faile kasutatakse sageli kunstiteoste, näiteks logode ja jooniste salvestamiseks. Need on levinud formaat, mida kasutatakse pildiandmete edastamiseks erinevate operatsioonisüsteemide vahel. Faile toetavad mitmed erinevad joonistusprogrammid ja vektorgraafilised redigeerimisrakendused. Võite teisendada EPS-failid standardseteks bitikaardivorminguteks, näiteks . PDF, . JPG, . PNGja . TIFF kasutades selliseid programme nagu Illustrator, Photoshop ja CorelDRAW.

MÄRKUS: Adobe Photoshop Elements 11 ja uuemad versioonid ei toeta enam EPS-faile. EPS-vormingut toetab endiselt Adobe Photoshop.

Programmid, mis avavad EPS-faile
Uuendatud 3 / 15 / 2019

Teave EPS-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .eps sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud Encapsulated PostScripti failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Mac, Windowsi ja Linuxi programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.