Avaleht : File Types : PDF-fail

. PDF Faililaiend

File TypeKaasaskantava dokumendi vormingu fail

arendajaAdobe Systems
Populaarsus
4.1 (3499 Hääli)
KategooriaLehekülje paigutusfailid
vormingBinaarne

Mis on PDF-fail?

PDF-fail on mitme platvormiga dokument, mille on loonud Adobe Acrobat või mõni muu PDF-rakendus. PDF-vormingut kasutatakse tavaliselt dokumentide ja väljaannete salvestamiseks standardses vormingus, mida saab vaadata mitmel platvormil. Paljudel juhtudel luuakse PDF-failid olemasolevatest dokumentidest, mitte nullist.

Lisateave

Screenshot of a .pdf file in Adobe Acrobat Reader DC

PDF-fail on avatud rakenduses Adobe Acrobat Reader DC

PDF-faile saab muuta kommertstarkvara Adobe Acrobat abil. Vormingut saab avada ja vaadata tasuta Adobe Acrobat Readeri rakenduse või Adobe Acrobat Readeri pistikprogrammi abil, mis on saadaval veebibrauserite ja muude programmide jaoks. Otsingumootorid, näiteks Google ja Bing, indekseerivad PDF-dokumente, nii et Adobe Readeri pistikprogrammi võib kasutada PDF-failide kuvamiseks brauseriaknas. Mõni brauser, näiteks Google Chrome, pakub kohalikku tuge PDF-failide vaatamiseks ilma Adobe Readeri pistikprogrammita. Firefox saab vaadata PDF-faile laiendiga PDF.js.

PDF-failid võivad sisaldada teksti, pilte, vorme, märkusi, kontuuri ja muid andmeid. Need säilitavad fonte ja vormingut elektrooniliselt mitmel platvormil ja kuvatakse ekraanil samad, mis paberile printimisel.

Vaata pDF määratlus lisateabe saamiseks.

MÄRKUS: OS X-i kasutajad saavad dialoogiboksi Prindi abil luua dokumendist PDF-faili. Esmalt valigePrindi ..."rakenduse omadest fail menüü, seejärel valige akna vasakus alanurgas olevast rippmenüüst PDF "Salvesta PDF-ina".

Programmid, mis avavad PDF-faile
Uuendatud 2 / 13 / 2019

Teave PDF-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .pdf sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud faili tüüp Portable Document Format, failivormingu kirjeldus ning Mac, Windows, Linux, Android ja iOS programmid on Faili meeskonna poolt eraldi uuritud ja kontrollitud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.