Avaleht : File Types : JPEG-fail

JPEG Faililaiend

File TypeJPEG-pilt

arendajaÜhine fotoekspertide rühm
Populaarsus
4.0 (323 Hääli)
KategooriaRasterpildifailid
vormingBinaarne

Mis on JPEG-fail?

JPEG-fail on fotograafiaekspertide ühisrühma standardiseeritud tihendatud graafilises vormingus salvestatud pilt (JPEG). See toetab kuni 24-bitiseid värve ja tihendatakse kasutades kahjumlik tihendamine, mis võib pildikvaliteeti märkimisväärselt halvendada, kui kasutatakse tihendatud koguseid. JPEG-faile kasutatakse tavaliselt digifotode ja veebigraafika salvestamiseks.

Lisateave

.Jpeg-faili ekraanipilt rakenduses Microsoft Windows Photos

JPEG-fail on avatud rakenduses Microsoft Windows Photos

JPEG-fail sisaldab ka metaandmeid, mis kirjeldavad selle faili sisu, näiteks värviruumi, värviprofiili ja pildimõõtude teavet. JPEG-vormingus salvestatud pildifailid on sagedamini lisatud failiga . JPG laiend kui JPEG laiendus.

Kui leiate oma arvutis JPEG-faili, saate selle avada mis tahes programmiga, mis toetab pilte. Töölaua- ja mobiiliplatvormidele on saadaval suur hulk tasuta ja ärilisi pildiredaktoreid. Saate seda vaadata ka veebibrauseris, lohistades selle brauseriaknasse.

Programmid, mis avavad JPEG-faile
Uuendatud 2 / 26 / 2019

JPEG-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .jpeg-järelliitega fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud JPEG-pildifaili tüüp, failivormingu kirjeldus ja Mac, Windows, Linux, Android ja iOS programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.