Avaleht : File Types : M fail

.M Faililaiend

Failitüüp 1C-eesmärgi rakendusfail

arendajaõun
Populaarsus
3.5 (133 Hääli)
KategooriaArendaja failid
vormingtekst

Mis on M-fail?

M-fail on klassi juurutusfail, mida kasutavad objektis C kirjutatud programmid. See algab @rakendus käskkirjaga ning lähtestatakse muutujad ja funktsioonid, millele saavad viidata muud Objective-C lähtefailid. M-failid võivad viidata ka päisele (.H) faile.

Lisateave

Objektiiv-C kasutatakse kõige sagedamini rakenduste rakendamiseks Apple'i Mac OS X ja iOS operatsioonisüsteemides. Apple'i Cocoa API pakub Objective-C programmeerimisliidest Mac OS X jaoks ja iOS API pakub iOS-i platvormi jaoks programmeerimisliidest.

M-faile avavad programmid
Uuendatud 8 / 24 / 2016

Failitüüp 2Elavhõbeda lähtekoodi fail

arendajaElavhõbeda projekt
Populaarsus
3.5 (13 Hääli)
KategooriaArendaja failid
vormingtekst

.M-failide ühendus 2

? Lähtekoodifail, mis on kirjutatud Austraalias Melbourne'i ülikoolis välja töötatud funktsionaalse programmeerimiskeelega Mercury; salvestatakse tavalise teksti vormindamisel ja kasutab süntaksit, mis on sarnane Prologiga.

Lisateave

Elavhõbe on kirjutatud selleks, et pakkuda tugevat keelt reaalsetes suurtes rakendustes. See sisaldab mitmeid vigade kontrollimise funktsioone, mida muud loogika programmeerimiskeeled ei paku. Näiteks sisaldab keel staatilist analüüsi, mis suudab tüübikontrolli vead tabada enne käitust. See tagab suurema kindluse programmi õigsuses ja võimaldab kompilaatoril luua tõhusama koodi. Arendaja peab aga programmeerimise käigus määrama kõik "tüüp", "režiim" ja "determinism" konstruktsioonid, mida teised keeled tingimata ei nõua.

MÄRKUS: Mercury kompilaatori arendusversioon on praegu levitatud lähtekoodi vormingus ega sisalda kompilaatori binaarfaile. Kuid Windowsi Mercury sadamas, mida nimetatakse winmercury'ks, on kahendfailid. See sisaldab ka Vimi süntaksi esiletõstmise faile lähtekoodi redigeerimiseks.

M-faile avavad programmid
Uuendatud 7 / 19 / 2011

Failitüüp 3MATLABi lähtekoodi fail

arendajaMathWorks
Populaarsus
3.3 (64 Hääli)
KategooriaArendaja failid
vormingtekst

.M-failide ühendus 3

M-fail on tekstifail, mida kasutab matemaatiliste arvutuste jaoks kasutatav rakendus MATLAB. See võib skripti, klassi või üksiku funktsiooni salvestada MATLAB-i keelde. M-faile kasutatakse algoritmide täitmiseks, graafikute joonistamiseks ja muude matemaatiliste toimingute tegemiseks.

M-faile avavad programmid
Uuendatud 9 / 28 / 2017

Failitüüp 4Mängumuusika fail PC-98

arendajaN / A
Populaarsus
3.2 (12 Hääli)
KategooriaHelifailid
vormingN / A

.M-failide ühendus 4

Jaapani PC-98 arvutites ja emulaatorid; sisaldab süntesaatorimuusikat, mida saab kasutada laulude loomiseks instrumentidena; viidatud, et teada saada, millist muusikat esitada.

Lisateave

MÄRKUS: M-failide esitamiseks FMPMD2000-ga peate selle alla laadima WinFMP.dll ja PMDWin.dll failid, mis on saadaval samast asukohast.

M-faile avavad programmid
Windows
FMPMD2000
Uuendatud 5 / 20 / 2014

Failitüüp 5Mathematica sisendfail

arendajaWolframi uurimistöö
Populaarsus
3.0 (19 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingtekst

.M-failide ühendus 5

Sisaldab funktsioone või käskude komplekti, mida Mathematica kasutab, programm matemaatiliste funktsioonide loomiseks ja käitamiseks; salvestatud tekstivormingus, mida saab põhitekstiredaktoriga vaadata ja redigeerida.

Lisateave

Failid nimega "init.m" on initsialiseerimisfailid, mis sisaldavad sätteid, mis laaditakse Mathematica programmi avamisel.

M-faile avavad programmid
Uuendatud 10 / 19 / 2010

Teave rakenduse M Files kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .m sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.