Avaleht : File Types : DTD-fail

.DTD Faililaiend

Failitüüp 1Dokumendi tüübi määratlusfail

arendajaN / A
Populaarsus
3.9 (44 Hääli)
KategooriaArendaja failid
vormingtekst

Mis on DTD-fail?

DTD-fail on tekstifail, mis määrab elemendid ja atribuudid, mida kasutatakse XML-, SGML-, HTML- või XHTML-dokumendis. Samuti saab see määratleda elementide ja nende atribuutide järjestamise ja pesitsemise. DTD-failidele viidatakse veebisaitidel tavaliselt a abil URL.

Lisateave

DTD-faile kasutatakse ka selle kinnitamiseks, kas fail esindab kehtivat dokumenti. Näiteks enne XML faili, võib programm esmalt DTD-faili abil kinnitada märgistusdeklaratsioonid, et veenduda, et XML-i saab õigesti sõeluda.

DTD-faile avavad programmid
Uuendatud 8 / 24 / 2016

Failitüüp 2Kujundustööriistad Joonista fail

arendajaTechSoft UK
Populaarsus
2.6 (13 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingBinaarne

.DTD-failide ühendus 2

2D Designi loodud programm, mis on loodud kahemõõtmeliste kujunduste loomiseks; võib sisaldada jooni, kujundeid, värve ja muid joonise elemente; pildi kvaliteeti kaotamata võib selle suurust muuta; kasutatakse erinevat tüüpi jooniste jaoks, sealhulgas hooned, sõidukid, masinad ja logod.

Lisateave

DTD-faile võidakse eksportida paljudesse failivormingutesse, sealhulgas .DXF, .EMF, .WMF, . BMP, . Gif, . JPG, . PNG, . TIFja .PLT faile.

DTD-faile avavad programmid
Windows
TechSoft UK 2D disain
Uuendatud 4 / 19 / 2010

Teave DTD-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .dtd sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.