tarkvara : õun : Peaesineja

Apple'i peakõne

versioon
(seisuga 1)
7
Platvorm
litsentsKaubandus-
KategooriaTootlikkus

Tarkvara ülevaade

Põhiandmed

  • Avage '08 ja '06 Keynote'i esitlused ning PPTX-vorming
  • Pange fotod ja videod sisse ning sisestage kvaliteetsed üleminekud
  • Andmete esitamine tulp-, pirukas-, hajutus- ja veergudiagrammides
  • Jaga parooliga kaitstud esitlusi iCloudi lingi kaudu

Apple Keynote on OS X rakendus, mida kasutatakse esitluste loomiseks. See on koos Apple'i kolmest tootlikkuse rakendusest Lehekülgede ja Numbers. Programm on saadaval ka iOS-i jaoks ja sellele pääseb juurde Maci või PC brauseri kaudu iCloudi kaudu.

Keynote toetab Keynote '08 ja '06 esitlusi ning võimaldab teil Office Open XML-i importida ja eksportida .PTTX vormingus. Rakendus võimaldab teil fotosid või videoid lisada, lisada piltidele peegeldusi ja pildiraame ning sisestada slaididele kvaliteetseid üleminekuid. Keynote võimaldab teil andmeid esitada mitmel viisil, olgu need siis veeru-, hajutus-, riba-, piruka- ja mullitabelid. Diagrammidele saate lisada ka animatsiooni.

Tarkvara võimaldab teil jagada oma esitlust otse rakenduse kaudu e-post, Sõnumid, AirDrop, YouTube, Facebook, Photos, Dropbox ja Gmail. Samuti saate iCloudi lingi kaudu jagada parooliga kaitstud esitlusi ja vaadata iOS-i ja Androidi brauserites jagatud esitluste eelvaadet.

Keynote on rakendus, mis on mõeldud kasutajatele, kes soovivad oma ideid ja andmeid publikule esitada. Rakendus pakub teile mitmesuguseid loomingulisi tööriistu ja efekte ning toetab ka PPTX-vormingut. Keynote on kasulik rakendus, mis võimaldab OS X-i kasutajatel, kes seda kasutada ei soovi PowerPoint Macile luua kaasahaaravaid esitlusi.

Toetatud failitüübid


Peamine faililaiend

.VÕTI - Peaesitlus

Muud faililaiendid, mida Apple Keynote 7 kasutab

Toetatud failitüübid
.APXLPeaesitluse esitlusandmete fail
.CWKClarisWorks'i dokument
.IWAiWorki arhiivifail
. JPGJPEG-pilt
.KEY-TEFICloudi esitlus
.KTHPeamine teema
.PPSPowerPointi slaidiseanss
. PPTPowerPointi esitlus
.PTTXPowerPointi avatud XML-esitlus

Uuendatud: jaanuar 6, 2017