Avaleht : File Types : PPS-fail

.PPS Faililaiend

File TypePowerPointi slaidiseanss

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.7 (98 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingBinaarne

Mis on PPS-fail?

PPS-fail on slaidiseanss, mille on loonud Microsoft PowerPoint, populaarne programm, mis on Microsoft Office'iga kaasas esitluste loomiseks. See salvestatakse lõpetatud slaidiseansina, mida saavad vaadata PowerPoint, OpenOffice ja mitmed muud esitlusprogrammid. PPS-failid on sarnased . PPT failid, kuid avanevad topeltklõpsamisel slaidiseansina.

Lisateave

Ekraanipilt .pps-failist Microsoft PowerPoint 2016-s

PPS-fail on avatud Microsoft PowerPoint 2016-s

Tõenäoliselt puutute PPS-failiga kokku ainult siis, kui kasutate PowerPoint 97 kuni 2003 või töötate kellegagi, kes kasutab neid tarkvara versioone. Kui kasutate PowerPoint 2007 või uuemat versiooni ja salvestate esitluse slaidiseansi failina, salvestatakse see OpenXML-vormingus koos .PPSX pikendamine. Kuigi PowerPoint 2007 või uuem versioon kasutab PPSX-faili, saate seda siiski PPS-faili avamiseks kasutada.

PPS-failid sarnanevad populaarsemate PPT-failidega. Kuid kui avate PPT-faili PowerPointis, avaneb see automaatselt redigeerimisrežiimis ja PPS-faili avamisel automaatselt PowerPointi esitlusrežiimis.

Programmid, mis avavad PPS-faile
Uuendatud 4 / 5 / 2019

PPS-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .pps sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud PowerPointi slaidiseansi failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Maci, Windowsi, Linuxi, Androidi ja iOS-i programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.