tarkvara : õun : Numbrid

Apple Numbers

versioon
(seisuga 4)
4
Platvorm
litsentsKaubandus-
KategooriaTootlikkus

Tarkvara ülevaade

Põhiandmed

  • Office Open XML .XLSX-vormingu tugi
  • iCloudi sünkroonimine kõigis seadmetes, kus töötab Numbers
  • Loovuse tööriistad arvutustabelite fontide ja stiili valimiseks
  • Üle 30 eeltoodud Apple'i loodud malli

Apple Numbers on OS X rakendus, mida kasutatakse arvutustabelites andmete korrastamiseks, analüüsimiseks ja visualiseerimiseks. See on koos Apple'i kolmest tootlikkuse rakendusest Lehekülgede ja Põhitoonja on saadaval iOS-i ja iCloudi jaoks.

Numbers toetab üle 250 funktsiooni ja sisaldab mitmesuguseid tööriistu andmete korraldamiseks ja visualiseerimiseks. Saate lisada kujundeid, meediumeid, tabeleid ja diagramme ning redigeerida graafikat. Ja kuigi rakendus kasutab patenteeritud .NUMBERID arvutustabelite salvestamise vormingus toetab tarkvara ka Office Open XML-i .XLSX formaadis.

Numbrid võimaldavad teil luua arvutustabeleid sarnaselt Exceliga, kuid annab teile vabaduse luua visuaalselt meeldivamaid paigutusi. Saate valida nii fonte ja lahtri piire kui ka tabeleid lisada, muuta nende suurust ja rakendada stiile. Numbritega on kaasas ka üle 30 eelseadistatud malli, mis võimaldavad teil oma arvutustabeli teemadega kujundamise töö vahele jätta.

Numbers on rakendus, mis on mõeldud OS X kasutajatele, kes otsivad alternatiivi Excel Macile. Sellega kaasneb enam kui 250 funktsiooni tugi ja vabadus kujundada arvutustabelite paigutus. Rakendus ei paku siiski sama palju energiat kui Microsofti konkurent, mis annab arvutustabelitega töötamisel rahuldavaid tulemusi. Seega, kui saate kulusid endale lubada, jääge Exceli juurde.

Toetatud failitüübid


Peamine faililaiend

.NUMBERID - Numbrite arvutustabeli fail

Muud faililaiendid, mida Apple Numbers kasutab 4

Toetatud failitüübid
.CSVKomaeraldusega väärtuste fail
.CWKClarisWorks'i dokument
.IWAiWorki arhiivifail
.NMBTEMPLATEArvude arvutustabeli mall
.OFXAvage Financial Exchange'i fail
. XLSExceli arvutustabel
.XLSXMicrosoft Excel Avage XML-i arvutustabel

Uuendatud: aprill 27, 2017