Avaleht : File Types : PPTX-fail

.PTTX Faililaiend

File TypePowerPointi avatud XML-esitlus

arendajaMicrosoft
Populaarsus
4.1 (797 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingTõmblukk

Mis on PPTX-fail?

PPTX-fail on esitlusfail, mille on loonud Microsoft PowerPoint või mõni muu esitlusprogramm, näiteks OpenOffice Impress või Apple Keynote. See sisaldab slaidide kogu, sealhulgas nende teksti, pilte, vormindust, animatsioone, joonistatud objekte ja muid meediume. PPTX-faile kasutatakse tavaliselt ärikohtumistel, turundusrakendustes ja akadeemilises klassiruumis.

Lisateave

Ekraanipilt .pptx-failist rakenduses Microsoft PowerPoint 2019

PPTX-fail on avatud rakenduses Microsoft PowerPoint 2019

Vastupidiselt sellele . PPT failid, mis salvestavad kõik esitlusandmed ühte kahendfaili, PPTX-failid luuakse Open XML-vormingus, mis salvestab dokumendid eraldi failide kogumina tihendatud tõmblukk pakend. Failitüübid hõlmavad XML dokumendi atribuudid, pildid, makrod, diagrammid ja muud meediumifailid.

Samuti on PPTX-failide failitüübid paremini juurdepääsetavad kui PPT-failides olevad failitüübid. Näiteks on slaidimärkmetele juurdepääs lihtsate tekstifailidena ja slaidipildid salvestatakse PPTX-failis eraldi pildifailidena.

PPTX-faile saab Windowsi jaoks avada PowerPoint 2007 või uuem või Mac OS X-i jaoks PowerPoint 2008 või uuem. Need on avatud XML-i toe kaudu ühilduvad ka varasemate PowerPoint for Maci ja Windowsi versioonidega.

Levinud PPTX-failinimed

Esitlus1.pptx - Vaikimisi failinimi Microsoft PowerPoint annab uutele esitlustele.

Programmid, mis avavad PPTX-faile
Uuendatud 4 / 25 / 2019

Teave PPTX-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .pptx sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud PowerPoint Open XML Presentationi failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Mac, Windows, Linux, Android ja iOS programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.