Avaleht : File Types : EPRT-fail

.EPRT Faililaiend

File TypeeDrawingsi fail

arendajaDassault Systemes
Populaarsus
3.0 (1 Hääletama)
KategooriaCAD-failid
vormingBinaarne

Mis on EPRT-fail?

EPRT-fail on 2D- või 3D-joonis, mille on loonud CAD nagu eDrawings ja SolidWorks. See sisaldab mehaanilise kujunduse 2D- või 3D-joonistust. EPRT-failid on sarnased .EDRW ja .EASM faile ja need on salvestatud väiksemas failisuurus, mis muudab nende hõlpsamaks Interneti kaudu edastamise ja printimise.

Lisateave

EPRT-faile saate vaadata Dassault Systemesi tasuta eDrawingsi vaatajaga. Programm võimaldab teil CAD-faile vaadata, printida ja üle vaadata. See on saadaval Windowsi, macOSi, Androidi ja iOS-i jaoks.

EPRT-faile saate vaadata ka SolidWorksiga, mis on terviklik kujundustööriist, mis integreerib mehaanilise CAD-i, disaini valideerimise, tooteandmete haldamise ja disainisuhtluse. See on saadaval väljaandes Standard, Professional ja Premium.

EPRT-faile avavad programmid
Uuendatud 6 / 30 / 2017

EPRT-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .eprt sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud eDrawingsi failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Maci, Windowsi, Androidi ja iOS-i programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.