Avaleht : File Types : WPT-fail

.WPT Faililaiend

Failitüüp 1WordPerfecti mall

arendajaCorel
Populaarsus
3.4 (7 Hääli)
KategooriaTekstifailid
vormingBinaarne

Mis on WPT-fail?

Šabloon loodud WordPerfecti poolt, a sõnatöötlus rakendus, mis on osa WordPerfect Office'i komplektist; salvestab eelvormindatud dokumendi, mida saab kasutada WordPerfecti (.WPD) dokumendid; võimaldab kasutajatel luua mitu sarnase välimuse ja tunnetusega dokumenti.

Lisateave

WordPerfecti malle kasutatakse tavaliselt ettevõtte kirjaplankide, äriteatiste, juriidiliste vormide, postitusümbrikute ja muude professionaalsete äridokumentide jaoks.

Programmid, mis avavad WPT-faile
Uuendatud 4 / 29 / 2010

Failitüüp 2Kingsofti kirjaniku mall

arendajaKingsoft
Populaarsus
3.3 (4 Hääli)
KategooriaTekstifailid
vormingBinaarne

.WPT-failide ühendus 2

WPT-fail on dokumendimall, mille on loonud Kingsoft Writer, tekstitöötlusprogramm, mis on osa Kingsofti WPS Office'i komplektist. See salvestab dokumendi lehe kujunduse vormingu ja stiilid ning seda saab kasutada mitme Kingsoft Writeri dokumendi loomiseks (.WPS failid) sama kujunduse ja tekstiga.

Lisateave

Kingsoft WPS Writer 2016 .wpt-faili ekraanipilt

WPT-fail on avatud rakenduses Kingsoft WPS Writer 2016

Writeri komplektis on mitu WPT-malli ja see võimaldab teil rakenduse kaudu palju rohkem otse alla laadida. Neid saab kasutada elulookirjelduste, kirjaplankide, nädala planeerijate, infolehtede, ametijuhendite, tunnistuste ja muude dokumentide jaoks, mida sageli korratakse. WPT-malle saab teisendada ka muudeks arvutustabelifailideks, näiteks .DOT, .DOTX, Doc. ja . DOCX faile.

WPS Office'i komplekt sarnaneb Microsoft Office'i paketiga, kuid on saadaval tasuta. WPS Office pakub kolme programmi:

  • Kirjutaja - Microsoft Wordiga sarnane tekstiprotsessor.
  • Arvutustabelid - Microsoft Exceliga sarnane arvutustabeliprogramm.
  • Esitlus - PowerPointiga sarnane esitlusprogramm.

Writeril on rikkaliku teksti redigeerimise ja dokumendi vormindamise võimalused ning see sisaldab mitmeid tööriistu, sealhulgas õigekirjakontrolli, sõnade arvu, tesaurust ja lisandmooduleid. Lisaks WPS- ja WPT-failidele toetab Writer ka DOCX, DOC, DOTX, RTF ja . PDF faile.

Programmid, mis avavad WPT-faile
Uuendatud 2 / 14 / 2017

Failitüüp 3Töötab mall

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.0 (3 Hääli)
KategooriaLehekülje paigutusfailid
vormingBinaarne

.WPT-failide ühendus 3

Šabloon loodud kodukasutajatele mõeldud tootlikkuse paketi Microsoft Works poolt; sisaldab eelnevalt määratletud teksti, graafikat, paigutust ja muud dokumendi vormindamise teavet; kasutatakse mitme uue loomiseks .WPS faile.

Lisateave

Microsoft Works sisaldab palju eelnevalt koostatud malle, mida kasutajad saavad programmis valida. Kasutajad saavad teha ka kohandatud malle ja salvestada neid WPT-failidesse.

Programmid, mis avavad WPT-faile
Windows
Microsoft Works
Uuendatud 6 / 28 / 2010

Failitüüp 4Cube 2 teekonnapunkti fail

arendajaWouter van Oortmerssen
Populaarsus
1.0 (2 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingBinaarne

.WPT-failide ühendus 4

Mänguandmete fail, mida kasutavad mängud, mis on välja töötatud Cube 2 first-person shooter (FPS) mootoriga; salvestab mängukaardile asukohad või teekonnapunktid; kasutatakse ohutute asukohtade ja radade tähistamiseks, kuhu tehisintellekti mängijad või "robotid" saavad liikuda.

Lisateave

Teekonnapunkte saab järjestikku siduda teiste teekonnapunktidega, nii et robotid järgiksid kaardil ettemääratud radu. WPT-faili loomiseks saavad kasutajad siseneda Cube 2: Sauerbrateni teekonnarežiimi ja kõndida läbi mängukaardi, märkides nende liikumise ajal asukohad.

MÄRKUS: Cube 2 on tasuta platvormidevaheline mängumootor, mis ilmus 2004. aastal.

Programmid, mis avavad WPT-faile
Uuendatud 6 / 7 / 2010

WPT-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .wpt sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.