Avaleht : File Types : DOTX-fail

.DOTX Faililaiend

File TypeWord Avage XML-i dokumendimall

arendajaMicrosoft
Populaarsus
4.2 (33 Hääli)
KategooriaLehekülje paigutusfailid
vormingTõmblukk

Mis on DOTX-fail?

DOTX-fail on šabloon loodud Microsoft Wordi abil, a sõnatöötlus programmi. See sisaldab dokumendi vaikemisi paigutusi ja sätteid, sealhulgas stiile, automaatset teksti, tööriistaribasid ja makrosid. DOTX-faile kasutatakse mitme loomiseks lähtejoonena . DOCX sama vorminguga dokumendid.

Lisateave

Ekraanipilt .dotx-failist Microsoft Word 2016-s

DOTX-fail on avatud Microsoft Word 2016-s

Enamik arvutikasutajaid tunneb DOCX-faili, mis on Wordi loodud peamine failitüüp ja üks populaarsemaid tekstitöötlusprogrammide poolt avatud ja salvestatud dokumenditüüpe. DOTX-failid on väga sarnased DOCX-failidega, kuid neid kasutatakse mallide salvestamiseks. Need sisaldavad suures osas sama teavet, mida sisaldavad DOCX-failid, sealhulgas teksti, stiile ja pilte. Need võivad olla ka parooliga kaitstud, mis on kasulik sisu kindlustamiseks mallides, mille on avanud ja redigeerinud mitu inimest.

DOTX-failid on mugavad kasutajatele, kes peavad tegema mitu sama vormingu ja sarnase sisuga Wordi dokumenti, näiteks elulookirjeldusi, äriplaane või infolehti.

Wordiga on kaasas ka eelnevalt laaditud DOTX-mallid, mis võimaldavad teil luua dokumendi, kus on paigas paljud lehe küljenduse elemendid, fondid ja stiilid. Sõltuvalt dokumendi kohandamise vajadusest saate lihtsalt avada DOTX-faili ja asetada uue teksti.

DOTX-failid on asendatud .DOT Microsoft Office 2007 väljalaskega failid ja need on salvestatud uuemas Open XML-põhises Wordi dokumendivormingus. Neid saab avada Microsoft Word 2007-s või Wordi eelmistes versioonides koos Open XML-i komponentide toega.

Levinud DOTX-failinimed

Normal.dotx - mall Normal on vaikemall, mis avatakse, kui kasutajad Wordi avavad. See on failis salvestatud Normal.dotx ja seda saab muuta kohandatud vaikemalli seadete loomiseks.

DOTX-faile avavad programmid
Uuendatud 3 / 22 / 2017

Teave DOTX-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .dotx-järelliitega fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud Word Open XML-i dokumendimalli failitüüp, failivormingu kirjeldus ning Maci, Windowsi ja Linuxi programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.