Avaleht : File Types : DOT-fail

.DOT Faililaiend

Failitüüp 1Wordi dokumendimall

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.5 (41 Hääli)
KategooriaLehekülje paigutusfailid
vormingBinaarne

Mis on DOT-fail?

DOT-fail on šabloon loodud Microsoft Wordi abil, a sõnatöötlus rakendus ja selle võivad avada erinevad tekstitöötlusprogrammid. See sisaldab eelvormindatud dokumendisätteid, nagu päised, jalused, veerised, fondisuurused ja muud levinud lehe stiilid. DOT-faile kasutatakse mitme sarnase vorminguga dokumendi loomiseks, näiteks ettevõtte kirjaplangid, ärimärgid või ümbrikud.

Lisateave

Ekraanipilt .dot-failist Microsoft Word 2016-s

DOT-fail on avatud Microsoft Word 2016-s

Mõned Microsoft Wordiga kaasnevad mallid, mis võimaldavad teil vormingu olemasolul luua dokumendi, näiteks jätkamise, kaaskirja, uudiskirja või äriplaani. Samuti saate luua oma malle kohandatud lehe paigutuse, fontide ja stiilidega.

DOT-failid asendati failidega .DOTX failid, millel on väljaanne Microsoft Office 2007. DOTX-failid salvestatakse uuemas Open XML-põhises Wordi dokumendivormingus ja neid saab avada Microsoft Word 2007-s või Wordi eelmistes versioonides Open XML-i komponentide toega.

Levinud DOT-failinimed

Tavaline.dot - Vaikemall, mida kasutatakse uute dokumentide loomiseks Microsoft Wordis. See on mall, mis avatakse, kui kasutajad Wordi avavad.

DOT-faile avavad programmid
Uuendatud 3 / 21 / 2018

Failitüüp 2Graphvizi graafikafail

arendajaAT & T
Populaarsus
3.3 (8 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingtekst

.DOT-failide ühendus 2

DOT-keele abil loodud matemaatiline graafik, mis võimaldab täpsustada suunamata ja suunatud graafe; salvestatud lihttekstivormingus ning sisaldab graafi moodustavate sõlmede ja servade määratlusi; kasutatakse üksuste vaheliste suhete visualiseerimiseks.

Lisateave

MÄRKUS: Graphvizi graafikud kasutavad nüüd .GV pikendamine. Laiend ".dot" oli iganenud, nii et Graphvizi graafikafailide ja Microsoft Wordi dokumendimallide vahel, mis kasutavad ka laiendit ".dot", pole konflikti.

DOT-faile avavad programmid
Uuendatud 8 / 9 / 2011

Teave DOT-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .dot sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.