tarkvara : Microsoft : PowerPoint Androidile

Microsoft PowerPoint Androidile

versioon
(seisuga 12)
1
Platvorm
litsentsKaubandus-
KategooriaTootlikkus

Tarkvara ülevaade

Põhiandmed

  • Toetab PPTX ja PPT formaate
  • Pakub rikkalikke malle
  • Võimaldab sisestada pilte, tabeleid, tekstikaste ja diagramme
  • Annab teile tööriistu, mis aitavad teil esitleda

Microsoft PowerPoint on rakendus, mida kasutatakse esitluste vaatamiseks, loomiseks ja muutmiseks Android-seadmetes. Esitluse loomiseks või muutmiseks peate sisse logima oma Microsoft Office 365 kontole, vastasel juhul saate vaadata ainult PowerPointi esitlusi.

Rakendus toetab PPTX- ja PPT-vorminguid ning sellel on tuttav paigutus ja võimalused töölaua versioon. Võite alustada ühe PowerPointi malliga või täiesti nullist. Rakendus võimaldab teil lisada tabeleid, tekstikaste, pilte ja diagramme ning võimaldab teil oma esitlusele lisada mitmesuguste fontide, animatsioonide, üleminekute ja SmartArt-i leegitsemise.

Saate oma esitlust teistega jagada, saates e-posti teel hüperlingi või manuse. PowerPoint võimaldab teil oma esitlustele juurde pääseda ka OneDrive'ist, Google Drive, SharePoint ja Dropbox.

PowerPoint Androidile pakub teile palju samu võimalusi kui töölauaversioon ja võimaldab teil oma esitlusi hõlpsalt teistega jagada. Kui teil on PowerPointi töölauaversioon ja soovite töötada oma Android-seadmes, peaksite kasutama rakendust Microsoft PowerPoint for Android.

Toetatud failitüübid


Peamine faililaiend

.PTTX - PowerPointi avatud XML-esitlus

Muud faililaiendid, mida Microsoft PowerPoint Androidile kasutab 1

Toetatud failitüübid
. JPGJPEG-pilt
. PNGKaasaskantav võrgugraafika
. PPTPowerPointi esitlus
Täiendavad seotud failivormingud
JPEGJPEG-pilt

Uuendatud: 16. detsembril 2015