tarkvara : Microsoft : PowerPoint iOS-ile

Microsoft PowerPoint iOS-ile

versioon
(seisuga 12)
1
Platvorm
litsentsKaubandus-
KategooriaTootlikkus

Tarkvara ülevaade

Põhiandmed

  • Toetab PPTX ja PPT formaate
  • Pakub rikkalikke vormindamisvõimalusi, sealhulgas tekstikaste, fonti, pilte, tabeleid ja kujundeid
  • Võimaldab esitluse ajal kõnelejate märkmeid vaadata
  • Sünkroonib teie esitlused kõigis seadmetes

Microsoft PowerPoint on iPhone'i ja iPadi esitlusrakendus. Saate vaadata PowerPointi esitlusi tasuta, kuid esitluse loomiseks või muutmiseks peate oma Microsoft Office 365 kontole sisse logima.

PowerPoint toetab PPTX ja PPT vorminguid ning pakub sarnaseid võimalusi töölaua versioon. Mobiilirakendus pakub täielikku tuge rikkaliku vormindamise võimalustele, sealhulgas tekstikastid, font, kujundid ja kõneleja märkused. Esitluse elavdamiseks võite lisada ka pilte, diagramme, tabeleid, animatsioone, üleminekuid ja SmartArt-i. Esitamisel võimaldab PowerPoint vaadata kõlarite märkmeid ja kasutada sisseehitatud laseri osutit, pliiatsit või esiletõstjat.

PowerPoint võimaldab teil oma esitlustele juurde pääseda iCloudi, OneDrive'i, SharePointi ja Dropboxi kaudu. Saate töötada esitlusega samaaegselt teiste kasutajatega ning kogu teie esitlusele tehtud sisu või vormingu muudatused kajastuvad teie arvutis ja mobiilseadmetes.

PowerPoint iOS-ile on suurepärane täiendus programmi töölauaversioonile. See annab teile palju samu võimalusi nagu töölauaversioon ja sünkroonib teie tööd kõigis oma seadmetes teie Office 365 konto kaudu. Kui teil on PowerPointi töölauaversioon ja teil on iOS-i seade, hankige kindlasti Microsoft PowerPoint iOS-ile, et oma esitlust liikvel olles redigeerida.

Toetatud failitüübid


Peamine faililaiend

.PTTX - PowerPointi avatud XML-esitlus

Muud faililaiendid, mida Microsoft PowerPoint kasutab iOS-i jaoks 1

Toetatud failitüübid
. JPGJPEG-pilt
. PNGKaasaskantav võrgugraafika
. PPTPowerPointi esitlus
Täiendavad seotud failivormingud
JPEGJPEG-pilt

Uuendatud: 16. detsembril 2015