Avaleht : File Types : PPSM-fail

.PPSM Faililaiend

File TypePowerPoint Open XML-i makrotoega slaidiseanss

arendajaMicrosoft
Populaarsus
4.3 (13 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingTõmblukk

Mis on PPSM-fail?

PPSM-fail on makro- lubatav slaidiseanss, mille on loonud Microsoft PowerPoint, programm, mis võimaldab kasutajatel luua slaidiseansse ja esitlusi. See sisaldab slaidide redigeerimata kogu. PPSM-faile kasutatakse ainult vaatamiseks mõeldud avatud XML-põhiste esitluste, näiteks .PTTX faile teistega jagamiseks.

Lisateave

Ekraanipilt .ppsm-failist Microsoft PowerPoint 2016-s

PPSM-fail on avatud Microsoft PowerPoint 2016-s

PPSM-failid, erinevalt .PPSX failid sisaldavad PowerPointi käivitatavaid makrosid. Isegi kui PPSX-fail sisaldab manustatud makrosid, ei käivita PowerPoint neid enne, kui need esmalt PPSM-failina salvestatakse.

PowerPointi makrod toimivad sarnaselt skripte mis võimaldab teil automatiseerida korduvaid ülesandeid, näiteks slaidi vormindamine või uute slaiditeemade loomine. Makrosid saate luua ja redigeerida rakenduse Visual Basic for Applications (VBA) abil vaade vahelehe lint.

PPSM-faile võib avada PowerPoint 2007 või uuem versioon või varasemad PowerPointi versioonid, mis sisaldavad Open XML-i dokumentide tuge.

Programmid, mis avavad PPSM-faile
Uuendatud 10 / 16 / 2018

PPSM-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .ppsm sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud PowerPoint Open XML-i makrotoega slaidiseansi failitüüp, failivormingu kirjeldus ning Mac, Windows, Android ja iOS programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.