Avaleht : File Types : PPSX-fail

.PPSX Faililaiend

File TypePowerPoint Avage XML-i slaidiseanss

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.7 (62 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingTõmblukk

Mis on PPSX-fail?

PPSX-fail on slaidiseanss, mille on loonud Microsoft PowerPoint või mõni muu esitlusprogramm, näiteks OpenOffice Impress või SoftOffice Presentations. See sisaldab valmis slaidide kogu, mida kasutatakse slaidiseansi taasesitamiseks. PPSX-failid on sarnased .PTTX failid, kuid avatakse topeltklõpsates esitluse slaidiseansina töötava esitlusfaili asemel.

Lisateave

Ekraanipilt .ppsx-failist rakenduses Microsoft PowerPoint 2019

PPSX-fail on avatud rakenduses Microsoft PowerPoint 2019

PPSX-failid on kasulikud valmis esitluste saatmiseks kasutajatele, kes lihtsalt vajavad esitlust selle redigeerimise asemel vaatama. Neid saab siiski PowerPointis redigeerida, kuid need tuleb avada otse programmis, valides Fail → Ava ja valides PPSX-faili.

PPSX-failid salvestatakse Microsoft Office 2007-s kasutusele võetud Open XML-vormingus. Neid võib avada PowerPoint 2007 või uuem versioon või PowerPointi varasemad versioonid koos installitud Open XML-i komponendiga.

MÄRKUS: Kuigi OpenOffice.org ei ava PPSX-faile loomupäraselt, saate need siiski tarkvaras avada, valides toetatud failivormingute loendist suvandi "Microsoft PowerPoint 2007 XML".

Programmid, mis avavad PPSX-faile
Uuendatud 6 / 12 / 2019

PPSX-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .ppsx sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud PowerPoint Open XML-i slaidiseansi failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Maci, Windowsi, Linuxi, Androidi ja iOS-i programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.