Avaleht : File Types : MDP-fail

.MDP Faililaiend

Failitüüp 1MediBang Paint Pro pilt

arendajaMediBang
Populaarsus
3.4 (5 Hääli)
KategooriaRasterpildifailid
vormingN / A

Mis on MDP-fail?

MDP-fail on pilt, mille on loonud MediBang Paint Pro, tasuta maali- ja koomiksiloomerakendus Windowsi, macOSi, Androidi ja iOS-i jaoks. See on natiivvorming, mida kasutatakse piltide salvestamiseks rakenduses MediBang Paint Pro. MDP-failid salvestavad ühe või mitu kihti, mis võivad sisaldada märkusi, šablooni, maske ja muid kujundeid.

Lisateave

Ekraanipilt .mdp-failist rakenduses MediBang Paint Pro 21

MDP-fail on avatud rakenduses MediBang Paint Pro 21

MDP-fail on peamine failitüüp, mis on seotud MediBang Paint Pro-ga. Seda vormingut toetab ainult MediBang Paint Pro, kuid seda saab eksportida populaarsematesse vormingutesse, näiteks . PNG, . JPG, . BMP, . TIFF, .WEBPja .PSD.

MDP-faili saate luua rakenduses MediBang Paint Pro, valides Fail → Uus ... seejärel valides Fail → Salvesta or Salvesta kui... ja valite vormingu "MediBang Paint Pro". MDP-faili saate avada rakenduses MediBang Paint Pro, valides Fail → Ava ... ja valides MDP-faili.

MDP-faile avavad programmid
Uuendatud 1 / 14 / 2019

Failitüüp 2FireAlpaca pilt

arendajaPGN Inc.
Populaarsus
3.0 (5 Hääli)
KategooriaRasterpildifailid
vormingN / A

.MDP-failide assotsiatsioon 2

MDP-fail on Windowsi ja macOS-i tasuta värvitööriista FireAlpaca loodud pildifail. See on natiivvorming, mida kasutatakse piltide salvestamiseks FireAlpacas, mis võib sisaldada mitut pildikihti, maske, šablooni, märkusi, filtreid ja muid elemente.

Lisateave

.Mdp-faili ekraanipilt rakenduses FireAlpaca 2

MDP-fail on avatud FireAlpaca 2-s

MDP-fail on FireAlpaca-ga seotud peamine failitüüp. Seda kasutatakse piltide salvestamiseks, mille FireAlpaca saab edaspidiseks redigeerimiseks sulgeda ja uuesti avada. Kuid vormingut ei toetata laialdaselt. Seega, kui olete oma pildi MDP-failis redigeerimise lõpetanud, saate faili eksportida a-vormingus . PNG, . JPG, . BMPvõi .PSD faili.

MDP-faili saate FireAlpacas luua valides Fail → Uus ... seejärel valides Fail → Salvesta or Salvesta kui... ja valite "FireAlpaca" vormingu. MDP-faili saate FireAlpacas avada valides Fail → Ava ... ja valides MDP-faili.

MDP-faile avavad programmid
Windows
FireAlpaca
moon
FireAlpaca
Uuendatud 12 / 3 / 2018

Failitüüp 3Visual C ++ 5 tööruumi fail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
2.9 (9 Hääli)
KategooriaSeadete failid
vormingN / A

.MDP-failide assotsiatsioon 3

Seadete fail, mille on loonud Visual C ++ 5 - programm, mida kasutatakse Windowsi programmide arendamiseks C ++ programmeerimiskeelt kasutades; salvestab tööruumi konfiguratsiooniseaded; kasutatakse kohandatud tööruumi paigutuste salvestamiseks ja laadimiseks.

Lisateave

MÄRKUS: Visual C ++ on lisatud Microsofti tarkvara Visual Studio arendustööriista.

MDP-faile avavad programmid
Uuendatud 7 / 8 / 2010

Teave MDP-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .mdp sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.