tarkvara : Microsoft : Word Androidile

Microsoft Word Androidile

versioon
(seisuga 8)
16
Platvorm
litsentsfreeware
KategooriaTootlikkus

Tarkvara ülevaade

Põhiandmed

  • DOCX- ja DOC-vormingute tugi
  • Sisestage tekst, pildid, tabelid, diagrammid, võrrandid ja palju muud
  • Valige mitmesuguste dokumendimallide hulgast
  • Juurdepääs dokumentidele ja nende jagamine OneDrive'i, Google Drive'i ja Dropboxi kaudu

Microsoft Word Androidile on rakendus, mida kasutatakse Wordi dokumentide loomiseks ja muutmiseks. See on loodud täienduseks sõna töölauaversioon Android-telefonidele ja -tahvelarvutitele.

Tekstitöötlus toetab tööstusharu standardseid DOCX ja DOC formaate. Liides näib olevat sarnane töölauaversiooniga ja pakub teile palju samu vormindamisvõimalusi kui töölaua versioon, mis tagab, et teie dokument ilmub sama, olenemata seadmest, mida muudate. Rakendus võimaldab teil oma dokumenti lisada teksti, pilte, tabeleid, kujundeid, võrrandeid ja diagramme. Võite ka valida mitmesuguste mallide vahel, mis aitavad teil liikvel olles aega kokku hoida.

Word for Android võimaldab teil oma dokumentidele juurde pääseda ja neid jagada e-posti, OneDrive'i, Google Drive, SharePoint ja Dropbox. Kui teil on Android-seadmes dokumendi kallal töötamisest kõrini, saate oma arvutis tööd jätkata, kuna kõik teie dokumendis tehtud muudatused kajastuvad OneDrive'i sünkroonimise kaudu kõigis teie seadmetes.

Wordi Androidi jaoks kasutavad peamiselt Wordi kasutajad, kellel on Office 365 tellimus, mis on vajalik dokumentide loomiseks ja muutmiseks. Saate endiselt dokumente vaadata ilma tellimuseta, kuid suur osa funktsioonidest on keelatud. Niikaua kui teil on Office 365 tellimus, on Microsoft Word Androidile Wordi dokumentide muutmiseks liikvel olles kohustuslik.

Toetatud failitüübid


Peamine faililaiend

. DOCX - Microsoft Wordi avatud XML-dokument

Muud faililaiendid, mida Microsoft Word kasutab operatsioonisüsteemile Android 16

Toetatud failitüübid
Doc.Microsoft Wordi dokument
. JPGJPEG-pilt
Täiendavad seotud failivormingud
JPEGJPEG-pilt

Uuendatud: 1. august 2019