tarkvara : Parallels : Töölaud Macile

Parallels Desktop for Mac

versioon
(seisuga 8)
15
Platvorm
litsentsKaubandus-
Kategooriasüsteem

Tarkvara ülevaade

Parallels Desktopi ekraanipilt Mac 15 jaoks

Parallels Desktopi ekraanipilt Mac 15 jaoks

Põhiandmed

  • Käivitage mitu Windowsi, Linuxi, Androidi ja macOS-i versiooni
  • Failide edastamine ning andmete kopeerimine ja kleepimine Maci ja VM-i vahel
  • Juhtige VM OS-i programme, nagu natiivseid Mac-rakendusi
  • Ühendage plug-and-play-tüüpi USB-seadmed, näiteks välkmäluseadmed, printerid ja digikaamerad
  • Jäädvustage VM-i hetktõmmised ja naaske tagasi salvestatud olekutesse
  • VM-ide poolt kasutatava salvestusruumi haldamine otse MacOS-ist
  • Kasutage tööriistakasti utiliite ekraanipiltide tegemiseks, video ja heli salvestamiseks, failide arhiivimiseks ja muuks

Parallels Desktop for Mac on operatsioonisüsteem virtualiseerimine programm, mis võimaldab Windowsi ja muude opsüsteemide (OS) töötamist Inteli põhises Macis. Programm toetab pistikprogrammi USB seadmed, sealhulgas printerid, mälupulgad, digitaalkaamerad ja GPS navigatsioonisüsteemid. Samuti toetab see andmeedastust macOS-i ja Parallelsis töötavate operatsioonisüsteemide vahel, näiteks failide teisaldamine ning teabe kopeerimine ja kleepimine.

Parallels Desktop for Mac töötab rakendusena macOS-is lauaarvuti keskkonnas ja võimaldab kasutajatel installida Windowsi versiooni, macOS-i või alla laadida Linuxi või Androidi versiooni. Pärast installimist integreeritakse Parallels Desktop for Mac sujuvalt virtuaalse masina (VM) macOS ja OS. Võite valida virtualiseerimise tarkvara käitamise täisekraanrežiimis, et süveneda operatsioonisüsteemi, sidususrežiimis, et kasutada VM OS-i rakendusi kõrvuti MacOS-rakendustega, või modaalsusrežiimi, et VM-i käivitada aknana MacOS-is. Parallels Desktop for Mac võimaldab lohistada faile ja kopeeritud teksti operatsioonisüsteemide vahel, kasutades lohistamise funktsiooni. Samuti saate host-OS-ile määrata plug-and-play-USB-seadmed või operatsioonisüsteemide vahel vahetada.

Virtualiseerimistarkvara toetab tuhandeid rakendusi üle 60 operatsioonisüsteemi, sealhulgas Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP ja 2000. Parallels Desktop toetab ka macOS 10.15 Catalina, 10.14 Mojave, 10.13 High Sierra, 10.12 Sierra, 10.11 käivitamist El Capitan, 10.10 Yosemite, 10.9 Mavericks, 10.8 Mountain Lion ja 10.7 Lion külalise OSena. Muude toetatud operatsioonisüsteemide hulka kuuluvad Ubuntu Linux, Fedora Linux, CentOS Linux SUSE, Red Hat, Debian, Fedora Core, Mandriva, FreeBSD, Debian GNU / Linux, Mint Linux, Solaris, openBSD, FreeBSD, ReactOS ja Android OS. Toetatud on nii 32- kui 64-bitised OS-id.

Programm annab teile täieliku kontrolli oma virtuaalseadmete üle, mis võimaldab teil operatsioonisüsteeme peatada, peatada, sulgeda või taaskäivitada. Samuti saate teha hetkepilte VM-ide erinevatest olekutest, mis võimaldab teil naasta salvestatud konfiguratsiooni. Virtualiseerimisprogramm pakub ka Parallels Toolboxi koos Parallels Desktopiga Macile, mis pakub kasulikke ja mugavaid funktsioone levinud ülesannete lihtsustamiseks. Ainult mõne hiireklõpsuga saate teha mitmesuguseid funktsioone, nagu failide arhiivimine, ekraani salvestamine, ekraanipiltide tegemine, heli salvestamine, video teisendamine, traadita side väljalülitamine lennukirežiimis, märguandealarmite ja taimerite seadistamine, GIF-ide loomine, esitluse sisestamine režiimis ja vahetage VM-i eraldusvõime.

Parallels Desktop for Mac on suurepärane lahendus kodu- või ärikasutajatele, kes eelistavad macOS-i keskkonda, kuid võivad siiski vajada ülesannete täitmist Windowsi, Linuxi ja Androidi keskkondades. Tegelikult on virtualiseerimistarkvara macOS-i kasutajate populaarseim valik Windowsi ja Linuxi operatsioonisüsteemide käitamiseks nende Mac-masinates. Kui peate oma Macis mõnda neist operatsioonisüsteemidest kasutama, peaksite proovima Parallels Desktop for Maci.

Toetatud failitüübid


Peamine faililaiend

.PVM - Paralleelide virtuaalne masin

Muud faililaiendid, mida Parallels Desktop kasutab Mac 15 jaoks

Toetatud failitüübid
.FDDParallels töölaua disketi pildifail
HDDParallels töölaua kõvaketta fail
.HDSParallels töölaua kõvaketta fail
. ISOPlaadi pildifail
.MEMParalleelselt töölaua mälukaardi fail
.PVCParallels Desktopi kopeeritud konfiguratsioonifail
.PVMParalleelid virtuaalne masin
.PVMZParallels tihendatud virtuaalne masin
.PVSParallels töölaua konfiguratsioonifail
.SAVParallels töölaual salvestatud oleku pildifail
Täiendavad seotud failivormingud
BATDOS-i pakkfail
. CMDWindowsi käsufail
. ComDOS-i käsufail
.DEVWindowsi seadme draiveri fail
. EXEWindowsi käivitatav fail
.INIWindowsi initsialiseerimisfail
lnkWindowsi faili otsetee
.MSSTYLESWindows XP stiil
SysWindowsi süsteemifail
.WPXPrinteri kirjelduse fail

Uuendatud: 21. august 2019