Avaleht : File Types : SAV-fail

.SAV Faililaiend

Failitüüp 1Nintendo DSi salvestusfail

arendajaNintendo
Populaarsus
4.1 (367 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingBinaarne

Mis on SAV-fail?

SAV-fail on salvestatud mäng, mida kasutavad Nintendo DS kaasaskantavate mängusüsteemide emulaatorid nagu DeSmuME ja NO $ GBA. See salvestab praeguse mängu edenemise oleku ja sisaldab teavet mängu kohta, näiteks tegelase nimi, kogemuspunktid, lõpetatud tasemed ja mängusisesed ressursid.

Lisateave

SAV-faile leitakse sageli koos .NDS Nintendo DS ROM-fail ja neid on mõnikord vaja, et ROM korralikult töötaks. SAV-failide teisaldamisel uuele Nintendo DS välkmälukaardile peate veenduma, et failivorming on ühilduv või salvestatud mäng ei pruugi laadida.

SAV-faile avavad programmid
Uuendatud 4 / 3 / 2019

Failitüüp 2Salvestatud mäng

arendajaN / A
Populaarsus
3.9 (232 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingN / A

.SAV-failide ühendus 2

Salvestatud failide jaoks kasutatav üldine laiendus; kasutatakse tavaliselt videomängude edusammude salvestamiseks.

SAV-faile avavad programmid
Windows
Avage algse programmiga
moon
Avage algse programmiga
Uuendatud 2006

Failitüüp 3Fortnite ClientSettingsi fail

arendajaFortnite
Populaarsus
3.7 (3 Hääli)
KategooriaSeadete failid
vormingN / A

.SAV-failide ühendus 3

SAV-fail sisaldab kliendisätteid, mida kasutab Fortnite, liivakasti ellujäämine, kus mängijad teevad koostööd ressursside kogumiseks, kindluste ehitamiseks ja vaenlase olenditega võitlemiseks. See salvestab seaded kasutaja mängu erinevate aspektide jaoks, näiteks hiire tundlikkuse ja kasutaja toiminguklahvide sidumise jaoks.

Lisateave

Fortnite viitab ClientSettings SAV-failile mängu erinevate seadete konfigureerimiseks. Seadete kuvamiseks ja muutmiseks saate Windowsi kliendiseadete redaktorit kasutada. Mõned failis reguleeritavad sätted hõlmavad HUDS-skaalat, mängupuldi ja hiire tundlikkust ning kontrolleri platvormi. Samuti saate muuta kasutaja toiminguklahvide sidumisi, mis on klahvide otseteed, mis võimaldavad teil ühe klahvi vajutamisega mängus ühte või mitut toimingut teha.

SAV-faili avamiseks ClientSettings Editori abil valige lihtsalt Fail → Ava, navigeerige oma SAV-faili ja klõpsake nuppu avatud. Kui olete faili muutmise lõpetanud, valige Fail → Salvesta or Save As, nimetage fail, valige salvestuskoht ja klõpsake nuppu Salvesta.

Levinud SAV-failinimed

ClientSettings.sav - Fortnite'i kasutatavale kliendiseadete failile antud vaikenimi.

SAV-faile avavad programmid
Uuendatud 4 / 26 / 2019

Failitüüp 4Fallout 2 kaardiarhiiv

arendajaBethesda Softworks
Populaarsus
3.7 (29 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingBinaarne

.SAV-failide ühendus 4

Arhiiv, mida kasutab futuristlik rollimängu videomäng Fallout 2; sisaldab a .DB fail, mis salvestab kaardiandmeid, mis kirjeldab mängus olevaid linnu ja muid asukohti.

Lisateave

SAV-failid sarnanevad Fallout 2-ga .KAART faile, kuid on tihendatud GZIP-pakkimisega. Võite laienduse "sav" ümber nimetada "gz" või "zip" ja arhiivi tihendada selliste programmidega nagu WinRAR.

SAV-faile avavad programmid
Uuendatud 8 / 5 / 2014

Failitüüp 5SPSS-i andmefail

arendajaIBM
Populaarsus
3.6 (68 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingBinaarne

.SAV-failide ühendus 5

Andmefail, mille on loonud statistiliseks analüüsiks kasutatud rakendus SPSS (Statistical Package for the Social Sciences); salvestatud varalises binaarses vormingus ja sisaldab nii andmekogumit kui ka andmekogumit kirjeldavat sõnastikku; salvestab andmeid "juhtude" (ridade) ja "muutujate" (veergude) kaupa.

Lisateave

SAV-faile kasutatakse sageli andmebaasidest ja Microsoft Exceli arvutustabelitest eraldatud andmekogumite salvestamiseks. Kuid nad saavad salvestada ka kasutaja käsitsi sisestatud andmeid või tarkvara loodud andmeid.

SPSS-i andmekogumeid saab SPSS-i mootori abil mitmel viisil manipuleerida, kuid neid kasutatakse kõige sagedamini statistilise analüüsi testide tegemiseks, nagu regressioonanalüüs, dispersioonanalüüs ja faktoranalüüs. Tulemusi saab graafiliselt kuvada mitmesuguste toetatud diagrammitüüpidega, sealhulgas tulpdiagrammid, joongraafikud, hajusdiagrammid ja histogrammid.

SAV-faile avavad programmid
Windows
IBM SPSS
moon
IBM SPSS
Linux
IBM SPSS
Uuendatud 6 / 23 / 2011

Failitüüp 6Parallels töölaual salvestatud oleku pildifail

arendajaParallels
Populaarsus
3.5 (30 Hääli)
KategooriaVarundamisfailid
vormingBinaarne

.SAV-failide ühendus 6

Parallels Desktopi poolt salvestatud fail, programm, mis võimaldab kasutajatel Windowsi käivitada Maci arvutitest; salvestab virtuaalse masina Parallels Desktop (VM) oleku, kui see on peatatud või peatatud; kasutatakse VM-olekute laadimiseks ja salvestamiseks.

Lisateave

SAV-failid salvestavad masina oleku ja kõik töötavad rakendused, kui VM on peatatud.

SAV-faile avavad programmid
Uuendatud 8 / 21 / 2019

Failitüüp 7Mass Effect 3 salvestatud mäng

arendajaElectronic Arts
Populaarsus
3.5 (58 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingBinaarne

.SAV-failide ühendus 7

Galaktilise märulirollimängu Mass Effect 3 (ME3) loodud salvestatud mäng; salvestab mängija profiili ja sisaldab missiooni edenemist, mängu esemeid ja saavutusi.

Lisateave

ME3 SAV-failid salvestatakse C: / Kasutajad / [kasutaja] / Dokumendid / BioWare / Mass Effect 3 / Salvesta / kataloogi. Tavaline SAV-fail on Local_Profile.sav.

SAV-faile avavad programmid
Uuendatud 7 / 25 / 2012

Teave SAV-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .sav sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.