tarkvara : Electronic Arts : Simsid 4

Elektrooniline kunst The Sims 4

versioon
(seisuga 10)
Seasons
Platvormid
litsentsKaubandus-
KategooriaGaming

Tarkvara ülevaade

Põhiandmed

  • Nutikamad simsid keerukamate emotsioonidega
  • Uued kogemused simside jaoks
  • Rohkem suhete arendamise võimalusi
  • Hooajalised esemed, näiteks Halloweeni kostüümid ja kaunistused

Elektrooniline kunst The Sims 4 on populaarne Simsi frantsiisi neljas osa, kus saate luua ainulaadseid inimeste "simse", ehitada kodu, arendada suhteid ja uurida maailmu. Seda saab laiendada arvukate laiendus- ja mängupakettidega, kus uusim "Seasons" laienduspakett tutvustab ilma ja aastaaegu ning uusi komplekte.

The Sims 4 on The Sims 3 järg ja sellega kaasnevad mitmed simsi jaoks mõeldud uued esinemised, isiksused ja emotsioonid. Samuti saate kodude kohandamisel valida rohkemate võimaluste seast, aidata simsil uusi kogemusi leida ja arendada erinevaid suhteid teiste simsidega.

Mängus on Willow Creeki ja Oasis Springsi maailm, millest kumbki pakub mitut linnaosa ja palju. Saate simsi juhendada läbi seitsme eluetapi, mille hulka kuuluvad laps, väikelaps, laps, teismeline, noor täiskasvanu, täiskasvanu ja vanem. Ja muidugi saate simside elu parandamiseks osta ja ehitada igasuguseid esemeid.

Sims 4 pälvis nii fännide kui ka kriitikute vastuolulisi ülevaateid, kui see 2014. aastal ilmus. Kui olete juba osa simsi maailmast, on The Sims 4-l teie söögiisu rahuldamiseks piisavalt uusi funktsioone. Kuid see ei paku piisavalt edusamme, et olla seerias silmapaistev, ega piisavalt isuäratavat mängimist, et Simsi autsaiderid tahaksid maailma siseneda.

Toetatud failitüübid


Peamine faililaiend

.PAKETT - elektroonilise kunsti mängude paketifail

Muud faililaiendid, mida Electronic Arts The Sims 4 Seasons kasutab

Toetatud failitüübid
.SalvestaThe Sims 4 Salvesta fail
.TS4SCRIPTThe Sims 4 skripti arhiiv

Uuendatud: oktoober 12, 2018