Avaleht : File Types : PAKETI fail

.PAKETT Faililaiend

Failitüüp 1Elektroonilise kunsti mängude paketifail

arendajaElectronic Arts
Populaarsus
4.3 (384 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingBinaarne

Mis on PACKAGE-fail?

PACKAGE-fail on ressursipaketi fail, mida kasutavad erinevad Electronic Arts (EA) mängud, sealhulgas The Sims 2, The Sims 3, The Sims 4, The Sims Online, Spore ja SimCity 4. See salvestab ühe või mitme mängu arhiivi. failid, sageli XML vormingus ning võib sisaldada 3D-mudeleid, tekstuure, helisid ja muid mängude andmeid, näiteks märke ja naabruskonna teavet. PACKAGE-failid salvestatakse EA standardses DBPF-i arhiivivormingus.

Lisateave

Paljusid PACKAGE-faile saab redigeerida ja ümber pakkida SimSE-ga, mis on The Sims 2 tasuta toimetaja. Neid võib luua ja muuta ka The Sims 2 ContentManageriga, programmiga The Electronic Sims 2 ametlikult välja antud The Sims XNUMX sisu muutmiseks.

Programmid, mis avavad PACKAGE-faile
Uuendatud 5 / 1 / 2019

Failitüüp 2FOREVER Art Kit pakett

arendajaVÄGA
Populaarsus
3.5 (2 Hääli)
KategooriaMuud failid
vormingN / A

.PACKAGE-failide assotsiatsioon

PAKETI fail sisaldab kunstikomplekti FOREVER Artisanile, digitaalsele scrapbookingu rakendusele. See salvestab külalisteraamatute sisu, näiteks lehemallid, kaardid, hooajalised kaunistused ja loomingulised splatterid, mida saab lisada külalisteraamatute projektidesse. PACKAGE-failid ostetakse ja laaditakse tavaliselt alla FOREVERi veebipoest ja imporditakse programmi.

Lisateave

Digitaalseid kunstikomplekte võib salvestada ka faili SBKIT või PAKIT. Artisanis saate komplekti importida, kui valite menüüst Kodu „Sisu importimine”.

MÄRKUS: FOREVER oli varem tuntud kui Panstoria ja Artisan asub Storybook Creatori juures, mis varem oli tuntud kui Panstoria.

Programmid, mis avavad PACKAGE-faile
Uuendatud 12 / 17 / 2018

Failitüüp 3Linuxi automaatpakendifail

arendajaAutopakendamine
Populaarsus
3.5 (74 Hääli)
KategooriaTihendatud failid
vormingN / A

.PACKAGE-failide assotsiatsioon

Arhiiv, mis sisaldab Linuxi programmi sisu ja seotud faile; loodud Autopackage'i paketihaldussüsteemiga Linuxile; installitud Autopackage'i installiprogrammi abil.

Lisateave

Autopakett on mõeldud pigem rakenduse installijate loomiseks kui süsteemitaseme installijate jaoks.

Programmid, mis avavad PACKAGE-faile
Linux
Autopakendamine
Uuendatud 5 / 16 / 2007

PAKETI failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .package'i sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.