tarkvara : Electronic Arts : Simsid 3

Elektrooniline kunst The Sims 3

versioon
(seisuga 2)
Tulevikku
Platvormid
litsentsKaubandus-
KategooriaGaming

Tarkvara ülevaade

Põhiandmed

  • Looge üks või mitu simsi
  • Kohandage simsi välimust ja oskuste komplekti
  • Valige maailm, kus sims elab, ja ostke esemeid
  • Suhelge teistega sõprade ja romantiliste partnerite loomiseks

Electronic Arts The Sims 3 on populaarse frantsiisi kolmas osamakse. See võimaldab teil luua ja kontrollida inimeste "simside" elu.

Sims 3 pakub elusimulatsiooni mängu, kus mängite "Jumalat" ja saate juhtida ühte või mitut virtuaalset eluvormi. Alustuseks loote simsi ja kohandate kõike alates soost kuni kehatüübini, juuste stiili ja tätoveeringuteni. Seejärel saate valida selle oskused, mis hõlmavad karismat, käepärasust ja kitarrimängu, ning seejärel asetada sims karjäärivaldkonda nagu meditsiin, õiguskaitse, ajakirjandus, kulinaaria ja poliitika.

Kui olete oma simside loomise lõpetanud, saate valida, millist tüüpi maailm või ümbruskond ta elab. Seejärel saate osta esemeid ja ehitada ja kaunistada oma maja sarnaselt pärismaailmaga. Mängu peamine eesmärk pole siiski lihtsalt asjade ostmine, vaid pigem suhtlemine teiste simsidega ning sõprade ja romantiliste partnerite loomine.

Sims 3 võeti nii fännide kui ka kriitikute poolt hästi vastu, kui see algselt 2009. aastal välja anti. See võtab oma kahelt esimeselt eelkäijalt sama tuttava kontseptsiooni ja lisab sarjale värskeid võtteid. Samuti võimaldab see teil osta laienduspakette, et lisada mängu rohkem funktsioone, näiteks maailmad ja esemed. Kui teile meeldib mõni The Simsi väljaanne, naudite kindlasti Electronic Arts The Sims 3-d.

Toetatud failitüübid


Peamine faililaiend

.SIMS3PACK - paketi fail Sims 3

Muud faililaiendid, mida Electronic Arts The Sims 3 kasutab tulevikku

Toetatud failitüübid
.PAKETTElektroonilise kunsti mängude paketifail
.SIMS3.BADThe Sims 3 nurjus mängude salvestamise faili

Uuendatud: veebruar 5, 2016