Avaleht : File Types : TS4SCRIPT-fail

.TS4SCRIPT Faililaiend

File TypeThe Sims 4 skripti arhiiv

arendajaN / A
Populaarsus
4.5 (11 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingN / A

Mis on TS4SCRIPT-fail?

TS4SCRIPT-fail on arhiiv, mida kasutab elusimulatsiooniga videomäng The Sims 4. See sisaldab a .PY skript, mida kasutatakse tavaliselt mängu animatsioonide, interaktsioonide ja menüüde lisamiseks või ülekirjutamiseks. TS4SCRIPT-faile kasutatakse sageli koos .PAKETT faile.

Lisateave

Tõenäoliselt ei leia te TS4SCRIPT-d, kui te ei soovi mängu muuta, muutes mänguandmete faile või installides TS4SCRIPT-faile. TS4SCRIPT-failide kasutamiseks The Sims 4-s peate kõigepealt lubama kohandatud sisu ja modifikatsioonid, valides menüüst Mänguvõimalused "Muu" ja märkides kasti "Luba kohandatud sisu ja modifikatsioonid". Seejärel peate looma kausta "Modifikatsioonid", asetama TS4SCRIPT-failid ja muud seotud failid kausta ning teisaldama kausta järgmisesse kataloogi:

Dokumendid / elektrooniline kunst / The Sims 4

Kuna TS4SCRIPT arhiivid tihendatakse Zip-pakkimisega, saate sisu arhiivist väljavõtmiseks kasutada Zip-dekompressiooniprogramme, näiteks Corel WinZip, WinRAR, 7-Zip või Apple Archive Utility. TS4SCRIPT arhiivi muutmiseks nimetage see ümber .ts4script faililaiend aadressile . Zip, dekompresseerige arhiiv, redigeerige sisalduvaid faile, tihendage arhiiv kui .ZIP fail, seejärel nimetage see ümber . Zip faililaiend aadressile .ts4script.

TS4SCRIPT-faile avavad programmid
Uuendatud 6 / 13 / 2018

TS4SCRIPT-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .ts4script sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud failide tüüp The Sims 4 Script Archive, failivormingu kirjeldus ning Mac ja Windowsi programmid on Faili meeskonna poolt eraldi uuritud ja kontrollitud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.