Avaleht : Abikeskus : Vastused

Q: Millised on parimad viirusetõrjeprogrammid?

A: Viirusetõrje ikoon Sellel digitaalajastul viirusetõrje kaitse on iga Windowsi kasutaja jaoks hädavajalik. Pahatahtlik tarkvara, üldtuntud kui malware, sihib teie arvutit pidevalt, et kahjustada ja / või varastada teie isiklikke andmeid.

Pahavara võib teie arvutit nakatada mitmel erineval viisil, olgu see siis viiruste, nuhkvara, lunavara, petturite, troojalaste, helistajate või usside näol. Pahatahtlik tarkvara võib tulla veebi allalaadimise või tuttava failitüübina varjatud e-posti manuse kaudu, kuid on tegelikult ohtlik.

Õnneks on olemas palju viirusetõrjeprogramme, mis võivad teie arvutit kaitsta pahavara eest. Need programmid suudavad tuvastada, blokeerida ja eemaldada pahavara, enne kui on võimalus teie arvutit kahjustada. Need kõik pakuvad sarnaseid turvaelemente, mistõttu võib olla raske otsustada, milline neist on teie jaoks parim. Kui aga uurite igat võimalust põhjalikult, leiate ainulaadsed tööriistad ja liidesed, mis programme eristavad. Ja muidugi on hind. Viirusetõrjeprogrammid on saadaval laias valikus erinevate hindadega, lähtudes kaitstavate seadmete arvust ja kaitse ulatuslikkusest.

Kuna valikute arv võib olla tohutu, panime kokku loendi viiest parimast viirusetõrjeprogrammist teie Windowsi arvuti kaitsmiseks koos lühikese märkusega selle kohta, mis muudab igaühe ainulaadseks. Tarkvara kohta lisateabe saamiseks klõpsake iga programmi vastavat linki.


Viis parimat viirusetõrjeprogrammi

1. Malwarebytes Anti-Malware + Anti-Exploit

Paar programmi, mis hoiab ära pahavara ja pahatahtliku tarkvara varjatud installimise arvutisse, nii et soovimatut tarkvara ei saa teie teadmata installida.

2. Bitdefender Antivirus Plus

Võimalik, et viirusetõrjeprogrammide viirusetuvastuse määr on üks parimaid, ja see pakub autopiloodi funktsionaalsust küberturvalisuse käitamiseks, häirimata teid dialoogibokside ja hüpikakendega.

3. Kaspersky Anti-Virus

Võimaldab taastada kahjulikke tegevusi, kui teie arvutit on mõjutatud, ja mängude režiim katkematuks mängimiseks.

4. avast! Pro viirusetõrje

Pakub liivakasti tööriista kahtlaste failide käitamiseks turvalises ja eraldatud keskkonnas, mis ei kahjusta teie arvutit, ja salvestab teie paroolid, nii et peate ainult ühe meeles pidama.

5. Symantec Norton Security

Pakub turvaliste sirvimiskogemuste jaoks pere turvaelemente (saadaval ainult Norton Security Premiumis) ja võimaldab teil veebiportaali kaudu hallata kõigi oma seadmete kaitset.


kokkuvõte

Kui teie arvutis pole ühtegi viirusetõrjet ega Interneti-turvatarkvara, soovitame installida vähemalt üks A / V-programm, mis suudab veebiohud tuvastada ja kõrvaldada. Kuna kõik ülaltoodud utiliidid teevad seda tööd, saate lugeda tarkvara kirjeldusi ja valida oma vajadustele kõige paremini sobiva.

Uuendatud: oktoober 12, 2016