tarkvara : Bitdefender : Viirusetõrje pluss

Bitdefender Antivirus Plus

versioon
(seisuga 4)
2019
Platvorm
litsentsKaubandus-
KategooriaKasulikkus

Tarkvara ülevaade

Põhiandmed

  • Kaitse pahavara, näiteks viiruste ja andmepüügirünnakute eest
  • Wi-Fi turvanõustaja kontrollib võrkude turvalisuse taset
  • SafePay tagab veebipõhised finantstehingud
  • File Shredder kustutab turvaliselt tundliku teabega failid

Bitdefender Antivirus Plus on Windowsi programm, mida kasutatakse turvaohtude, näiteks pahavara kaitsmiseks. Sellel on mitmesuguseid funktsioone, sealhulgas WiFi turvanõustaja, File Shredder ja SafePay.

Antivirus Plus kaitseb malware, mis sisaldab viirused, lunavara ja Phishing rünnakud. Programm pakub Wi-Fi turvanõustajat, mis kontrollib avalike võrkude ja teie koduvõrgu turvalisuse taset, et kontrollida nende turvalisust, ning annab ohutusalaseid soovitusi. Finantssaitide külastamisel, kus toimuvad tehingud, avab Bitdefender turvalise töölauakeskkonna ja brauseri SafePay, mis võimaldab teil finantstehinguid teha.

Tarkvara pakub paroolihalduse tööriista Wallet, mis töötab Chrome'i, Firefoxi ja Internet Exploreri brauseritega. Wallet mäletab teie sisselogimismandaate erinevatelt saitidelt, mida kasutate sarnaselt Apple'i andmetega võtmehoidja Access Samuti võimaldab tööriist käsitsi lisada rakenduste sisselogimisteavet ja paroole. Teine Antivirus Plusiga kaasnev turvaelement on File Shredder, mis on turvaline kustutamisutiliit, mis kirjutab enne kustutamist üle tundliku teabega failid, nii et teised kasutajad ei saaks neid taastada.

Antivirus Plusi kasutatakse peamiselt kodukasutajatele ja see on saadaval erineva hinnaga, sõltuvalt leviala pikkusest ja kaitstavate seadmete arvust. Bitdefender Antivirus Plus uhke muljetavaldava viirusetuvastuse määraga ning pakub kasulikke tööriistu nagu SafePay ja Wi-Fi Security Advisor, mis muudavad selle üheks parimaks turvaprogrammiks teie arvuti kaitsmiseks.

Toetatud failitüübid


Peamine faililaiend

.XMD - Bitdefenderi pistikprogrammi fail

Muud faililaiendid, mida Bitdefender Antivirus Plus 2019 kasutab

Toetatud failitüübid
.BVDBitdefender Vault fail
. CVDBitdefenderi viiruse määratlusfail
.IVDBitdefenderi juurdekasvu viiruse määratluste fail

Uuendatud: aprill 17, 2019