tarkvara : Malwarebytes : Pahavaratõrje

Malwarebytes Anti-Malware

versioon
(seisuga 5)
preemia
Platvorm
litsentsKaubandus-
KategooriaKasulikkus

Tarkvara ülevaade

Põhiandmed

  • Puhastab nakatunud arvutid
  • Hoiab ära pahavara nakatumise tulevikus
  • Blokeerib pahatahtlikud veebisaidid
  • Skannib aktiivseid ohte ilma teie arvutit aeglustamata

Malwarebytes Anti-Malware on Windowsi turvatarkvara, mis on spetsialiseerunud pahavara blokeerimisele. See puhastab nakatunud arvuteid, hoiab ära tulevasi nakatumisi ja blokeerib ohtlikke veebisaite. See liideti Malwarebytes'i premium-versiooniga ja see pole enam saadaval eraldi turbeprogrammina.

Pahavastane programm eemaldab nakatunud arvutitest mitmesugused pahavara, sealhulgas nuhkvara ja reklaamvara ning hoiab ära nakatumise tulevikus. See blokeerib hüpikud ja brauseri ümbersuunamised ning skannib teie arvutit seda aeglustamata, pakkudes kiirema analüüsi jaoks Hyper Scan režiimi, mis sihib ainult aktiivseid ohte. Pahavaravastane tarkvara sisaldab ka kaitsvat kameeleonitehnoloogiat, et varjata end pahavara eest, mis soovib turvatarkvara lõpetada või seda muuta.

Pahavaravastane tarkvara on üks teie arvuti kaitsmiseks saadaval olevatest hõlpsamini kasutatavatest turbeprogrammidest, kuid see ei paku peaaegu nii palju turvaelemente kui muud turvaprogrammid, näiteks Bitdefender Antivirus Plus or Kaspersky Anti-Virus. Kuid pahavaratõrje ühendati Anti-Exploit Malwarebytes'i esmaklassilisse versiooni, muutes selle terviklikumaks turbelahenduseks.

Toetatud failitüübid

Malwarebytes Anti-Malware ei toeta failitüüpe.


Uuendatud: mai 9, 2018