tarkvara : avast : Pro viirusetõrje

avast! Pro viirusetõrje

versioon
(seisuga 9)
2016
Platvorm
litsentsKaubandus-
Kategooriasüsteem

Tarkvara ülevaade

Põhiandmed

  • Reaalajas kaitse pahavara, näiteks viiruste, usside ja nuhkvara eest
  • SecureDNS teie ruuteri kaitsmiseks DNS-i kaaperdamise eest
  • Liivakasti keskkond kahtlaste failide ohutuks testimiseks
  • SafeZone brauser, et kaitsta teid veebis surfamise ajal

avast! Pro Antivirus on Windowsi turbeprogramm, mida kasutatakse pahavara eest kaitsmiseks. Sellel on erinevad funktsioonid, sealhulgas liivakasti testimiskeskkond, DNS-i kaitse, paroolihaldus ja nutivõrgu skannimine.

Pro Antivirus pakub erinevat tüüpi intelligentset ja reaalajas tuvastamist malwareNagu viirused, lunavara, nuhkvaraja Phishing rünnakud. Programm saadab tundmatud failid Avast Threat Labsile, mida analüüsitakse, et teha kindlaks, kas need kujutavad endast ohtu, ja eraldatud liivakasti ruumi, mis võimaldab teil kahtlasi faile ohutult testida. Tarkvara muudab teie arvutitöö lihtsamaks ka ühe klõpsuga võrgus skaneerimise ja paroolihalduri abil paroolide korraldamiseks.

Tarkvara pakub SafeZone brauserit koos tööriistadega, mis kaitsevad teid ilma teie loata installitud brauseri tööriistaribade, laienduste ja lisandmoodulite sirvimise ja puhastamise ajal. Pro Antivirus sisaldab ka SecureDNS-i, mis aitab kaitsta DNS-i kaaperdamist, mis suunab teid võltsitud saitidele sisselogimisteabe varastamiseks.

Pro Antivirus installitakse peamiselt koduarvutitesse tasuta viirusetõrjetarkvara täiendusena. Tasub kaaluda oma arvuti kaitsmist liivakasti failide testimisruumi, võrgu skannimise ja paroolihalduse võimalustega. Kuid see ei paku nii palju kaitsefunktsioone kui populaarsemad Norton Security or Kaspersky Anti-Virus Windowsi turbeprogrammid, mis on saadaval sarnase hinnaga.

Toetatud failitüübid


Peamine faililaiend

.VPX - Avast! Viiruse värskendamise fail

Teised faililaiendid, mida avast! Pro viirusetõrje 2016

Toetatud failitüübid
. ASWCSAvast! Tihendatud nahaviil
.ASWSAvast! Nahafail
.AVASTLICAvast! Litsentsifail
.KESKHELIDAvast! Soundpacki fail

Uuendatud: september 23, 2016