Avaleht : File Types : XML-fail

.XML Faililaiend

2 failitüüpi kasutada . Xml faililaiend.

Failitüüp 1Xml-fail

arendajaN / A
Populaarsus
3.7 (317 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingXML

Mis on XML-fail?

XML-fail on XML (Extensible Markup Language) andmefail. See on vormindatud umbes nagu .HTML dokumendi, kuid kasutab objektide ja igas objektis olevate andmete määratlemiseks kohandatud silte. XML-faile võib pidada tekstipõhiseks andmebaasiks.

Lisateave

Ekraanipilt .xml-failist Microsofti XML-i märkmikus

XML-fail on avatud Microsofti XML-i märkmikus

XML-vorming salvestab andmed struktuuris, mis on masinloetav ja inimesele loetav. XML-faile saab avada suures koguses programme. Ja kuna need on vormistatud tekstidokumentidena, saavad põhitekstiredaktorid neid vaadata ja redigeerida.

XML-failidest on saanud tavaline viis andmete salvestamiseks ja edastamiseks programmide vahel ja Interneti kaudu. Kuid neid saab kasutada paljudes teist tüüpi programmides. XML-i süntaksit on kasutatud paljudes failivormingutes, näiteks Microsoft Office Open XML, LibreOffice OpenDocument, .XHTMLja .SVG.

XML-faile avavad programmid
Uuendatud 2 / 27 / 2019

Failitüüp 2Cinelerra videoprojekt

arendajaKangelanna virtuaalne
Populaarsus
3.3 (81 Hääli)
KategooriaVideofailid
vormingtekst

.XML-failide assotsiatsioon 2

Videoprojekt, mille on loonud ja mida kasutab Linuxi videotöötlustarkvarapakett Cinelerra; sisaldab projekti andmeid, mis sisaldab muutmisotsuste loendit, mis salvestab kõik projekti tehtud muudatused; salvestab ka projekti seaded; ei sisalda meediumit, selle asemel salvestab see tee iga meediumifaili juurde.

Lisateave

MÄRKUS: Varem oli Cinelerra kaks versiooni Heroine Virtual (HV) ja Community Version (CV) ning ühe versiooni loodud XML-projekte ei saa teine ​​versioon avada. Nüüd pakutakse Cinelerrat siiski ühe versioonina.

XML-faile avavad programmid
Linux
Cinelerra
Uuendatud 4 / 6 / 2015

Teave XML-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .xml sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.