tarkvara : Individuaalne tarkvara : Kokku 3D kodukujundus Deluxe

Individuaalne tarkvara Total 3D Home Design Deluxe

versioon
(seisuga 12)
11
Platvorm
litsentsKaubandus-
KategooriaTootlikkus

Tarkvara ülevaade

Põhiandmed

  • Põrandaplaani kujundaja võimaldab teil SmartRoomi plokke lohistada
  • 1,000+ kodukava näidist võimaldavad teil oma disainiga algust teha
  • 3D-disaini tööriistad aitavad teil projekti visualiseerida ja kulusid hinnata

Individuaalne tarkvara Total 3D Home Design Deluxe on rakendus, mida kasutatakse uue kodu või ümberehituse sise- ja välisilme kujundamiseks ja visualiseerimiseks. See on pakendatud mitmesuguste tööriistadega põrandaplaanide ehitamiseks, ruumiplaanide kujundamiseks ja ruumide visualiseerimiseks.

Programmiga on kaasas põrandaplaani kujundaja, mis võimaldab teil SmartRoomi plokke lohistada, et luua ruumi kodeering värviliste esemetega, et tuvastada seadmeid, mööblit, uksi, aknaid ja palju muud. Võite alustada nullist või alustada ühest programmi 1,000+ kodukavast. 3D XNUMXD Design Deluxe võimaldab teil skaneerida ja jälgida olemasoleva maja kavandeid tööde ümberehitamiseks.

Rakendus pakub 3D-disainivahendite komplekti. Saate valida paljude erinevate stiilide ja kujunduste vahel: uksed, aknad, seadmed, kapid, tööpinnad, põrandakatted, tapeedid, värvid, valgustid ja segistid. Erinevate kombinatsioonide proovimisel saate oma kujundatud ruume 3D-s visualiseerida. Programm võimaldab teil importida fotosid oma tegelikust ruumist, et visualiseerida ümberehitusi ning hinnata oma eelarve jälgimiseks materjali- ja tööjõukulusid.

Total 3D Home Design Deluxe'i kasutavad majaomanikud peamiselt majade ümberehitamiseks, unistuste kodude kujundamiseks ja tubade kaunistamiseks. See on kasulik vahend oma projektide visualiseerimiseks ja haldamiseks ning ka kulude hindamiseks. Kuid see nõuab oma tööriistadega tutvumiseks aega ja selles on keeruline navigeerida, mis muudab mõned disainielemendid keerukaks. Kuid individuaalne tarkvara Total 3D Home Design Deluxe on saadaval madala hinnaga, mis muudab selle atraktiivseks valikuks neile, kellel on kitsas ümberehitus või disainieelarve.

Toetatud failitüübid


Peamine faililaiend

. THL - 3D kodukujundusfail kokku

Muud faililaiendid, mida Individual Software Total 3D Home Design Deluxe kasutab

Toetatud failitüübid
JPEGJPEG-pilt
. PNGKaasaskantav võrgugraafika

Uuendatud: 14. detsembril 2016