tarkvara : Dave Dribin : MAME OS X

MAME OS X

versioon
(seisuga 11)
0.135
Platvorm
litsentsfreeware
KategooriaGaming

Tarkvara ülevaade

Põhiandmed

  • Emuleerib tuhandeid arkaadmänge
  • Salvestab lemmikmänge
  • Pakub visuaalseid efekte

MAME OS X on OS X port Mame (Mitu Arcade Machine Emulator) emulaatorit. Seda kasutatakse selliste vanade arkaadmängude jäljendamiseks nagu Pacman, NBA Jam, Street Fighter, X-Men ja 1942.

MAME OS X-iga mängude mängimiseks vajate originaalsete arcade-mängude ROM-e. MAME OS X jäljendab ka mängu riistvara, sealhulgas mikroprotsessorit, helikiipe ja graafikat. MAME OS X pakub mitmesuguseid kasulikke funktsioone, nagu võimalus salvestada oma lemmikmänge, võimaldada visuaalseid efekte mängude mahutamiseks ning lihtne ja puhas liides mängude mängimiseks.

MAME OS X-i kasutavad peamiselt inimesed, kes soovivad klassikalisi arkaadmänge taasesitada. Emulaator on lihtne ja töötab, kuigi sellel on tõrkeid ja ROM-i jäljendamiseks on vaja originaalset arcade-mängu. MAME OS X on sarnane versiooniga MacMAME, mis on MAME teine ​​OS X-i port. Samuti pole mõlemat projekti alates 2000. aastatest ajakohastatud. Kuid kõigi nende vigade puhul pole OS X-s klassikaliste arkaadimängude jäljendamiseks muid paremaid võimalusi, mis tähendab, et peate läbi töötama MAME OS X-ga kaasnevad vead.

Toetatud failitüübid


Peamine faililaiend

.ZIP - MAME mängu ROM

Muud faililaiendid, mida MAME OS X 0.135 kasutab

Toetatud failitüübid
.CFGMAME konfiguratsioonifail
.CHDMAME kõvaketta pilt
.DIFMAME CHD Diff-fail
.TEREMacMAME rekordite fail
.INPMAME kordusfail
.LNGMAME keelefail
.NVMAME NVRAM-fail
.STAMAME salvestatud olekufail

Uuendatud: november 18, 2016